foto: misuma/shutterstock.com

Już 17 marca na ekrany kin wkracza „Piękna i Bestia”. Disney stopniowo podsyca zainteresowanie widzów poprzez publikowanie kolejnych zwiastunów filmu, jednak kultowa już bajka stała się inspiracją również dla przemysłu kosmetycznego.


Marka L’Oreal postanowiła wypuścić na rynek kolekcję kosmetyków inspirowaną „Piękną i Bestią”. W ofercie znalazły się pomadki i pasujące do nich lakiery do paznokci. Każdy produkt nawiązuje swoim opakowaniem do innej postaci z bajki. Przykładowo pomadka Belli ma piękny czerwony odcień i jest zamknięta w czerwony opakowaniu ze złotymi wizerunkami bohaterki, z kolei kolor czekoladowy został zarezerwowany dla Bestii. Nam najbardziej przypadła do gustu szminka w odcieniu głębokiej czerwieni, która jest zamknięta w bajecznym granatowym opakowaniu z czerwoną różą na złotej łodydze. Cudo!

Bella, Bestia, Róża…, którzy bohaterowie otrzymali jeszcze własne kosmetyki? Pani Imbryk, Płomyk, Miotełka oraz Trybik. Oczywiście, w kolekcji nie dominuje jedynie czerwień i wspomniana czekolada. Znajdziemy tu też klasyczny kolor nude, ale też i śliwkę, pomarańczę oraz róż. Największe fanki marki, ale też i produkcji Disneya, z pewnością zakochają się w całości kolekcji, która zamknięta jest w… kartowym zamku, który nawiązuje do bajkowego obiektu.


Co ciekawe, cała kolekcja jest dostępna jedynie na terenie Europy. Produkty można zamówić jedynie poprzez Amazon.

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here