Słyszymy słowo „Louboutin” i widzimy piękne, seksowne, szpilki z czerwoną podeszwą. Aby kupić to obuwie wiele kobiet jest w stanie oszczędzać przez długi, długi czas. Teraz jednak marka wkracza na rynek z kolekcją kosmetyków. Całość prezentuje się luksusowo, jak przystało na firmę mającą w ofercie małe dzieła sztuki.

Skoro mówią, że oczy są zwierciadłem duszy, to warto zadbać o to, aby miały one odpowiednią oprawę. Wygląda na to, że podobny tok myślenia przyjęła właśnie ta marka. Christian Louboutin postanawia bowiem zadbać o makijaż kobiet, a dokładnie skupia się na ich oczach i brwiach.

Kolekcja składa się z jedynie czterech produktów. Mamy tu eyeliner, kredkę, maskarę oraz produkt do stylizacji brwi zakończony z jednej strony szczoteczką. Cała kolekcja pozbawiona jest cieni do powiek, jednak marka nie wyklucza, że kiedyś również te kosmetyki znajdą się w jej ofercie.

Kolekcja zachwyca swoimi opakowaniami. Trzeba przyznać, że są to luksusowe kosmetyki, z prawdziwie królewskim designem. Króluje tu czerń i złoto, choć pojawia się też nutka czerwieni. Same produkty do makijażu mają zarówno standardowe, można powiedzieć bezpieczne, odcienie, ale znajdzie tu też nieco świeżości i jasnych barw (oczywiście nie zabrakło też czerwieni!), które idealnie wpisują się w wiosenny klimat.

Kolekcja trafi do sprzedaży w marcu i będzie dostępna m.in. w oficjalnym sklepie marki. Ceny produktów również “pachną” luksusem, bowiem wynoszą one od ok. 70 $.

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here