Wiele kobiet nie wyobraża sobie codziennego makijażu bez rozświetlacza. Szybko skradł on nasze serca i nie zapowiada się na to, aby sytuacja ta uległa zmianie. Od pewnego czasu w sieci krążą zdjęcia kosmetyku, który swoją premierę ma mieć dopiero w kwietniu. Mowa o czarnym rozświetlaczu. Jesteś ciekawa, jakie daje efekty?

Przyznajemy się bez bicia – nie słyszałyśmy nic o marce Rituel de Fille. To właśnie ta firma od kilku dobrych dni jest sprawcą dużego zamieszania wśród blogerek i wizażystów. Marka ta postanowiła wprowadzić na rynek czarny rozświetlacz, choć w sumie powinnyśmy napisać antyrozświelacz, ponieważ właśnie tak jest on określany przez samego producenta. Całkowita nazwa kosmetyku brzmi Eclipse Inner Glow Creme Pigment.

Czarny rozświetlacz to tak naprawdę produkt uniwersalny. Jest przydatny nie tylko podczas konturowania twarzy. Można go także użyć do makijażu ust lub oczu. Mimo iż jest mocno napigmentowany, to jedna warstwa kosmetyku zapewnia jedynie efekt delikatnego cienia.

Oczywiście kolejne warstwy go potęgują, jednak wygląda na to, że to właśnie jedna, góra dwie warstwy powinny dobrze wkomponować się w dzienny czy też wieczorowy makijaż, zatem nie jest to tylko propozycja dla rockmenek, które wybierają się na koncert ulubionej kapeli, ale dla każdej z nas.

Czarny rozświetlacz póki co jest hitem w sieci. Wiele blogerek już go zachwala, jednak oficjalna premiera kosmetyku odbędzie się 5 kwietnia. Obecnie można go zamówić w sklepie internetowym marki. Koszt tego nietypowego produktu to 29$.

PS Mimo wszystko marka Rituel de Fille nie jest pierwszą, która wymyśliła czarny rozświetlacz. Rok temu w okolicach Halloween słynny wizażysta Jeffree Star wprowadził na rynek właśnie tego typu produkt.

Chciałabyś przetestować czarny rozświetlacz na własnej skórze? My tak, jednak póki co musimy się zadowolić opiniami osób, które miały już taką okazję.

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here