Evie Blender

Beauty Blender to kultowa już gąbeczka do makijażu, która zdobyła serca kobiet na całym świecie. Jednak już niedługo lider może zostać pokonany przez swoją młodszą siostrę. Wielkimi krokami nadchodzi Evie Blender – silikonowa gąbeczka autorstwa Angie Johnson.

Co pewien czas w sprzedaży pojawiają się nowe produkty, które mają nam ułatwić wykonywanie makijażu. Jednak do tej pory nic nie było w stanie zagrozić pozycji Beauty Blendera. Ta gąbeczka potrafi zdziałać cuda, ale ma też swoje minusy – pochłania nieco kosmetyków i trudno ją wyczyścić. I właśnie te wady skłoniły makijażystkę Angie Johnson do stworzenia nowej gąbeczki do makijażu.

https://www.instagram.com/p/BPA9n5NALF6/?taken-by=evieblender

Kształt Evie Blender przypomina jajo, zatem w tej kwestii nie pojawiły się żadne nowości. Co odróżnia ją od innych gąbeczek? Evie Blender jest wykonana z medycznego silikonu. Co ciekawe, nie ma ona gładkiej powierzchni, do której przyzwyczaił nas Beauty Blender. Tekstura Evie Blender jest wyraźnie wyczuwalna i to właśnie dzięki temu gąbeczka ta ma nie wchłaniać podkładu czy różu. Nie tylko zaoszczędzisz kosmetyki, ale też nie będziesz musiała nakładać ich kilku warstw, aby uzyskać pożądany stopień krycia! Na jednym z filmów promujących ten produkt widać, że Evie Blender ukryła tatuaż przy pomocy już jednej warstwy podkładu, a słynna Beauty Blender potrzebowała do wykonania tego zadania aż trzech warstw kosmetyku. I jeszcze jedna ważna sprawa – Evie Blender pozostanie w Twojej kosmetyczce znacznie dłużej niż Beauty Blender. Gąbka jest niezwykle łatwa w czyszczeniu, a po umyciu wygląda jak nowa!

Angie Johnson jeszcze kilka dni temu testowała swój produkt i zbierała fundusze na jego produkcję. W chwili pisania tego tekstu okazało się, że potrzebne środki zostały już zebrane, a Evie Blender trafi do sprzedaży prawdopodobnie w marcu. Do tej pory widziałyśmy materiały promujące Evie Blender w wersji białej, złotej oraz fioletowej. Ta gąbeczka błyszczy jak żadna inna! Szykuje się kosmiczna nowość!

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here