Royal & Langnickel, Moda Prismatic Face Perfecting kit

Pędzle, beautyblender, czy po prostu palce…. wydaje Ci się że znasz wszystkie akcesoria do nakładania makijażu? A co powiesz na szczotki o różnych rozmiarach, za pomocą których nałożysz podkład, rozświetlacz róż, puder, zblendujesz je razem, zaaplikujesz cienie na powieki i poprawisz drobne niedoskonałości? Przed Tobą zestaw szczotek do makijażu marki Royal & Langnickel, zachwycających nie tylko swoją funkcjonalnością, ale również hipnotyzującym wyglądem.

Moda Prismatic Face Perfecting, bo tak brzmi pełna nazwa zestawu, to 4 szczotki o gęstym, sprężystym, i co ważne, delikatnym włosiu w błękitno-fioletowym kolorze. Oprawki mają również niestandardowy wygląd, gdyż mienią się fioletem, zielenią, różem i złotem, a dodatkowo ozdobione są wzorem mającym przypominać rybie łuski, dzięki czemu przywodzą na myśl… ogony syren. Największa szczotka, mająca 3 cale średnicy, został przeznaczona do nakładania na twarz podkładu. Nieco mniejsza, o średnicy rzędu 2 cali, służy do blendowania fluidu z rozświetlaczem, brązerem czy różem. Trzecia, calowa szczotka, może pomóc w precyzyjnym konturowaniu, zaś najmniejszą można wykorzystać do nakładania korektora na niedoskonałości.

W pewnym stopniu przypominają one szczoteczki do mycia zębów lub szczotki do włosów. Syntetyczne włosie zostało osadzone w oprawce na płaskim trzonku – taki kształt ma ułatwić aplikację i mieszanie kosmetyków. Klasyczne pędzle na okrągłych rączkach zostały bowiem zaprojektowane w taki sposób, aby wygodnie mogli ich używać makijażyści wykonujący przecież makijaże na twarzach innych osób. Dlatego też niektóre kobiety nie przepadają za typowymi pędzlami uważając, że nie są one zbyt komfortowe w użyciu.

Szczotki są niewątpliwie jednymi z najbardziej uroczych gadżetów, jakie zdarzyło się nam widzieć w ostatnim czasie. Czy jednak faktycznie są wygodniejsze niż zwykłe pędzle i czy można za ich pomocą wykonać udany makijaż? Pierwsze recenzje blogerek są pozytywne – rączki szczotek są dobrze wyprofilowane i elastyczne, dzięki czemu rzeczywiście wygodnie operuje się nimi na twarzy. Puszyste i zwarte włosie nie pochłania kosmetyków, dzięki czemu nie trzeba zużywać ich w dużych ilościach. Poza tym – szczotki niezaprzeczalnie są śliczne! 😀

Szczotki marki Royal & Langnickel będą dostępne od lutego na stronie producenta, a koszt całego zestawy to około 25$. Co sądzicie o tego typu akcesoriach do makijażu? Chciałybyście wypróbować tęczowe szczotki, czy wolicie jednak tradycyjne pędzle i gąbki?

mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ