foto: Nadya Korobkova/shutterstock.com

Wiosną, kiedy robi się coraz cieplej, lubimy odsłaniać nieco więcej ciała. W tym sezonie możemy się spodziewać prawdziwej rewolucji: na ramionach, łopatkach i łydkach zagoszczą bowiem oryginalne, zmywalne tatuaże – im bardziej wymyślne i kolorowe, tym lepiej! Modne będą przede wszystkim wzory kwiatowe i metaliczne ornamenty imitujące biżuterię. Odważysz się?

Przy wyborze wzoru, którym ozdobimy ciało, kierujemy się nie tylko moda, ale również i tym, by niósł on ze sobą coś szczególnego – w końcu tatuaż ma wyrażać naszą osobowość, a decyzję o jego wykonaniu podejmujemy raz na całe życie (nie licząc przypadków zabiegów usuwania;). Tym razem jednak nie musisz podchodzić do sprawy aż tak poważnie. W sezonie wiosna-lato 2017 modne będą tatuaże, które będą zdobić naszą skórę jedynie na chwilę. Samoprzylepne, zmywalne, które błyskawicznie wykonasz (i zmyjesz) w domu. Nie musisz się więc ograniczać! Nawet jeśli wzór Ci się nie spodoba, możesz zamienić go na inny lub po kilku dniach bez żalu się z nim rozstać. To świetny patent, dzięki któremu każdy zwróci na Ciebie uwagę! Tatuaże będą królować zwłaszcza na letnich imprezach, kiedy wreszcie słoneczna pogoda pozwoli odsłonić nieco więcej ciała. Czekamy na to z niecierpliwością!

https://www.instagram.com/p/-Rje7ZwHOv/

Jakie wzory będą na topie? Przede wszystkim połyskujące, metaliczne, imitujące błyszczącą biżuterię. Złote i brokatowe “bransoletki” i “opaski” pojawią się na przegubach dłoni, dekolcie, a także ramionach i kostkach. Nie mniej modne będą hinduskie i azteckie wzory, np. bogato zdobione mandale i graficzne szlaczki. Oczywiście nie musisz rysować ich odręcznie! Gotowe naklejki kupisz w sklepach za grosze.

Wibo Body Tattoos, dostępne w Rossmannie od marca

Jeśli masz artystyczną duszę, możesz również sama zaprojektować wzór i po prostu spontanicznie narysować go na ciele za pomocą tego, co akurat masz pod ręką (pisaków do ciała, eyelinera). W nadchodzącym sezonie takie malunki będą po prostu super modne! Wzór zależy od okazji i Twojej pomysłowości. Może być po prostu dziełem chwili!

View this post on Instagram

#art #tatuazzmywalny #tattoo

A post shared by Angelika Wojas (@angelika.wojas) on

Z wykształcenia filolog, uwielbia pisać o tym co ją interesuje. Zabiegana, stale robiąca kilka rzeczy jednocześnie i bałagan, gdziekolwiek się pojawia. Na co dzień pasjonatka nowinek beauty. Lubi testować nowości, zwłaszcza te do makijażu. Ekspertka od szminek, w torebce zawsze ma ich przynajmniej kilka.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here