Od pewnego czasu Instagram zalewany jest zdjęciami z hashtagiem #lipswitch. Powodem całego zamieszania są holograficzne błyszczyki do ust marki Sigma. Masz ochotę na kosmiczny makijaż? Z tymi produktami to możliwe!


Oto nowy trend w makijażu ust! Sigma wprowadziła na rynek niezwykłe błyszczyki do ust, które nadają holograficzny efekt. Lip Switch jest dostępny w 5 odcieniach: Pink Lotus, Transcend, Other Worldly, Flip-Flop oraz Double Whammy.

Błyszczki mają kremową konsystencję i bardzo dobrze rozprowadzają się na ustach. Nadają im piękny połysk oraz gwarantują efekty, których nie powstydziłby się przybysz z odległej galaktyki! Błyszczyk z serii Lip Switch można stosować w wersji solo lub też nałożyć go na inną pomadkę. Nam najbardziej przypadł do gustu czarny oraz bordowy makijaż ust, na które następnie zaaplikowano produkt od Sigma. Jak zgodnie twierdzą internautki – kosmiczny makijaż jest bardzo trwały, a błyszczyk nie rozmazuje się.

Błyszczyk nadający holograficzny efekt to doskonały sposób na to, aby zwrócić na siebie uwagę. W codziennym makijażu Lip Switch raczej się nie sprawdzi, ale świetnie uzupełni karnawałowy look. Sylwester, impreza halloweenowa, sesja zdjęciowa, impreza przebierana – powodów do tego, aby wypróbować te błyszczyki jest wiele!

Lip Switch kosztują ok. 54 zł. W Polsce w swojej ofercie miał je sklep internetowy www.ladymakeup.pl, ale na chwilę obecną produkt został wyprzedany. No cóż, my czekamy na nową dostawę! 🙂

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here