Śledzisz uważnie wpisy blogerek w sieci? Być może zauważyłaś, że ostatnio często pojawiają się w nich opisy lub recenzje produktu o nazwie Lifting Spray. Sama nazwa kosmetyku już brzmi zachęcająco, prawda? Dowiedz się więcej na jego temat!

Lifting Spray to produkt marki Yvene Cosmetics. Jest on przedstawiany jako kosmetyk, który stanowi alternatywę dla medycyny estetycznej. Faktycznie, opisy i recenzje internautek sprawiają, że chce się wypróbować ten produkt i sprawdzić, czy rzeczywiście jego działanie jest aż tak spektakularne.

W czym tkwi sekret Lifting Spray? Skład preparatu to zaledwie trzy składniki: Aqua, Hydrolyzed Actin, Phenoxyethanol, jednak sam proces technologiczny jest utrzymywany w sekrecie. Produkt zawiera aktywne L-aminokwasy, które są bardzo zbliżone do tych, które każda z nas posiada w skórze. L-aminokwasy te głęboko przenikają do skóry, a to dzięki swojej molekularnej postaci. Efekt? Jędrna, gładka skóra o wyrównanym kolorycie. Zmniejszone obrzęki, poprawienie owalu twarzy i powiek, wyrównanie asymetrii twarzy czy też zmniejszenie fałd nosowo-wargowych.

Zgodnie z obietnicą producenta spray ten daje pierwsze efekty już 30 minut po jego aplikacji, a utrzymują się one nawet do tygodnia. Jeśli zdecydujemy się na dłuższą kurację, wtedy działanie preparatu porównywane jest do efektu, które dają wypełniacze. Jak stosować Lifting Spray? Należy obficie spryskać nim oczyszczoną twarz, szyję oraz dekolt i poczekać, aby produkt się wchłonął. Następnie można nałożyć stosowany przez nas krem. Tyle i tylko tyle.

Pewna grupa kobiet miała już okazję testować ten preparat, można go również przetestować podczas różnych pokazów marki na targach kosmetycznych. Cena za 20 ml produktu to 500 zł. Niestety, my nie miałyśmy okazji sprawdzić działania tego produktu, jednak to, co widziałyśmy w sieci zrobiło na nas wrażenie. Na koniec dodamy jeszcze, że Lifting Spray otrzymał nagrodę w kategorii kosmetyki profesjonalne w ramach konkursu Qltowy Kosmetyk 2015.

Słyszałaś już o Lifting Spray? A może jesteś jego szczęśliwą posiadaczką? Jeśli tak, to podziel się z nami wrażeniami na jego temat!

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here