Bądźmy szczere: firmy kosmetyczne niemal stają na głowie, żeby przyciągnąć naszą uwagę do swoim produktów. Nieustannie więc eksperymentują z formułami kosmetyków czy kształtem aplikatorów, starając się stworzyć upiększające preparaty o jak największej trwałości i precyzji. Jednak to, co wymyślili specjaliści tworzący dla firmy MAC jest naprawdę zdumiewające i ma szansę stać się rewolucyjnym przedsięwzięciem w makijażu oczu…

Obok maskar i szminek, obiektem eksperymentów najczęściej są eyelinery — możemy przebierać w propozycjach żelowych, płynnych lub we flamastrach, w eyelinerach z grubym pędzelkiem i tych z cienkim, na długim trzonku lub na krótkim… ostatnio, za sprawą MAC, do tej oszałamiającej kolekcji dołączył kolejny, absolutnie zachwycający egzemplarz.

Tym razem, specjaliści zajmujący się tworzeniem kosmetyków dla tej kultowej marki, zainspirowali się… nożem do pizzy. Zanim jednak z przerażeniem zaczniecie wyobrażać sobie skutki stosowania tego kuchennego akcesorium w pobliżu oczu, spieszymy Was uspokoić: chodzi o sam kształt, bynajmniej nie o ostrze 😛 Eyeliner będzie miał postać maleńkiego kółeczka (wykonanego z absorbującego tusz tworzywa), obracającego się pod wpływem nacisku. Będzie ono osadzone na krótkim trzonku i zastąpi klasyczny pędzelek czy flamaster. Przekombinowane? Karkołomne? W takim razie koniecznie musicie zobaczyć efekty!

Zdjęciami rysowanych przez eyeliner kresek podzielił się na Instagramie współpracujący z firmą MAC makijażysta, Michael Patterson. Rezultaty są lepsze niż można by sądzić — liner tworzy idealnie równe, precyzyjne, cienkie kreski, o których marzy każda kobieta walcząca ze sklejonym pędzelkiem, zbyt gęstym tuszem i niepewną dłonią.

Eyeliner będzie dostępny w trzech odcieniach: połyskującej czerni, matowej czerni i w matowym brązie. Więcej szczegółów zapewne poznamy wkrótce, a sam eyeliner niedługo trafi na półki sklepów. Macie ochotę wypróbować pomysłowy kosmetyk od MAC?

Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here