Makijaż w stylu Katy Perry? Zobacz limitowaną edycję Katy Kat Pearl Collection!

0

Makijaż Katy Perry zawsze przyciąga uwagę! Zatem nic w tym dziwnego, że piosenkarka podjęła się współpracy z CoverGirl przy tworzeniu nowych kolekcji kosmetyków. Tym razem możemy podziwiać efekty pracy nad wiosenną limitowaną edycją Katy Kat Pearl Collection. Kolekcja trafiła już do przedsprzedaży.

Inspiracją do stworzenia tej kolekcji kosmetyków były… syreny. Całość utrzymana jest w pastelowych i perłowych odcieniach, które doskonale wpisują się w wiosenny klimat. Co ciekawe, niektóre z produktów miały swoją premierę podczas tegorocznej gali rozdania nagród Grammy. Katy Perry miała na sobie makijaż z wykorzystaniem m.in. wielozadaniowego cienia do powiek.

https://www.instagram.com/p/BQbuDv4g91j/

No dobrze, co zatem wchodzi w skład kolekcji? Przede wszystkim pomadki. Mamy tutaj 4 odcienie szminek zapewniających perłowe wykończenie. Pomadki nie tylko nadają oryginalny kolor ustom (np. niebieski!), ale też je nawilżają, dzięki zawartemu w ich składzie maśle shea. Zwolenniczki mniej błyszczących kosmetyków mogą kupić szminki matowe, które są dostępne w aż 11 kolorach! Jest w czym wybierać!

https://www.instagram.com/p/BQbnjetg5Kv/

Katy Kat Pearl Collection to także maskary, eyelinery oraz wielozadaniowy produkt, który pełni nie tylko rolę cienia do powiek, ale również doskonale podkreśli np. kości policzkowe. Wszystkie produkty są dostępne w kilku odcieniach.

Według oficjalnych informacji kolekcja trafi do sklepów w kwietniu, jednak już teraz produkty te można kupić w ramach przedsprzedaży na eBay oraz walgreens.com. Kosmetyki mają naprawdę kuszącą cenę – każdy z nich kosztuje mniej niż 10 $! Przedsprzedaż miała trwać jedynie kilka dni lub do wyczerpania zapasów i jak widać póki co one się nie skończyły, ponieważ w chwili pisania tekstu kosmetyki były jeszcze dostępne.

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here