Na tę chwilę czekało wiele z nas. Kosmetyki marki Becca Cosmetics są już dostępne w Polsce! Od kwietnia można je kupić w jednej z perfumerii.

Większość osób pewnie świetnie kojarzy markę Becca. Jej założycielką jest wizażystka Rebecca Morrice Williams. Firma stawia przede wszystkim na produkty, które sprawiają, że skóra wygląda zdrowo i promiennie, a wszelkie niedoskonałości cery są starannie kryte. Są więc tu dobrej jakości trwałe korektory, pudry i podkłady w szerokiej ofercie kolorystycznej. Największą sławą cieszą się jednak rozświetlacze marki, które pokochały aktorki, blogerki i wizażyści na całym świecie. W ofercie Becca są także m.in. kredki do oczu, dlatego każda z nas na pewno znajdzie tu coś dla siebie.

Do tej pory kosmetyki Becca nie były dostępne w Polsce, jednak nadszedł czas na zmiany. Od 4 kwietnia produkty marki są dostępne na sephora.pl. To znakomita wiadomość dla każdej miłośniczki makijażu!

https://www.instagram.com/p/BR_oF7QAWZU/?taken-by=sephorapolska

Skusisz się na zakup kosmetyku Becca? A może masz już w swojej kosmetyczce produkty tej firmy?

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here