foto: www.hikoreanfashion.com

Maski i maseczki do twarzy to produkty, których nie może zabraknąć w naszej łazience. Tego typu kosmetyki ma także w swojej ofercie koreańska marka Dr. Jart+. Za kilka tygodni w Polsce pojawi się nowy produkt firmy – silikonowe maseczki, które swoim kształtem przypominają… dziecięce twarze!

Maseczki w płachcie cieszą się dużą popularnością i nic w tym dziwnego, ponieważ są one mocno nasączone cennymi substancjami odżywczymi i witaminami. Wiele kobiet zachwala maski marki Dr.Jart+, której produkty można kupić w Sephorze. Maski są wykonane z delikatnego materiału, a uwagę przykuwa samo ich opakowanie – w kształcie np. pigułek i tabletek. Firma posiada w ofercie maski stworzone z myślą o każdym typie skóry.

Już w marcu w Sephorze pojawi się nowość od Dr.Jart+. Są to silikonowe maski, które wyglądem przypominają twarze dzieci, a przynajmniej taki rysunek widnieje na opakowaniach produktów.

W sprzedaży będą cztery typy maski, które różnią się nie tylko działaniem, ale także kolorami: Bright Lover w kolorze złotym, Firming Lover w odcieniu różowym, niebieska Moist Lover oraz szara Clear Lover.

Każde opakowanie produktu składa się z dwóch rzeczy: w małej ampułce znajdziemy krem, który pierwsze aplikujemy na oczyszczoną twarz, po czym nakładamy maskę. Co ciekawe, producent podzielił ją na dwie części, zatem z łatwością dopasujemy ją do kształtu naszej twarzy. Maskę należy ściągnąć po upływie 30 minut.

Co prawda produkt można kupić od pewnego czasu m.in. na Amazonie czy eBayu, jednak w Polsce maska będzie dostępna w Perfumerii Sephora dopiero od marca. Jej szacowany koszt to ok. 45 zł.

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here