Szminka marki Kailijumei to kolejny kosmetyczny hit z Azji, który podbił serca internautek na całym świecie. Pomadka przypomina kawałek lodu z zamrożonymi w środku drobinkami złota oraz naturalnym kwiatem. Dzieło sztuki w kosmetyczce? Dlaczego nie!

Chińska marka Kailijumei wprowadziła na rynek szminkę o żelowej konsystencji. Do wyboru mamy kilka wariantów pomadki, jednak każdy z nich zapewnia delikatną, różową poświatę. Co więcej, kolor pomadki będzie się inaczej prezentował na ustach Twoich, a inaczej na ustach koleżanki. Dlaczego? Szminka zmienia odcień w zależności od temperatury ust oraz pH skóry.

Musimy przyznać, że Kailijumei ma w swojej ofercie prawdziwe dzieło sztuki. Jednak oryginalny design i nietypowe właściwości szminki to nie wszystkie jej atuty. Pomadka ta zawiera również szereg cennych substancji odżywczych, dzięki czemu zapewnia naszym ustom także odpowiednią pielęgnację.

Cena szminki wynosi 30 dolarów. Pierwsza partia kosmetyku została wykupiona w błyskawicznym tempie, a zachwycone internautki zalały Instagram swoimi zdjęciami pomadki.

Na szczęście marka nie zaprzestała produkcji tego małego dzieła sztuki i szczęśliwe grono posiadaczek szminki stale się powiększa.

Co myślicie o tego typu szminkach? Stanowią zbędny damski gadżet czy też są idealnym uzupełnieniem kobiecej kosmetyczki?

kailijumei.tictail.com

mm
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ