Kylie Jenner to nie tylko celebrytka, ale również twarz i właścicielka marki Kylie Cosmetics, której produkty cieszą się dużą popularnością wśród kobiet na całym świecie. Tym razem swój debiut miały rozświetlacze i to aż w 6 odcieniach!

Wygląda na to, że Kylie Jenner na stałe zagości w branży kosmetycznej. Na swoim koncie ma już słynne pomadki, ale także m.in. paletkę cieni do powiek. Wszystkie produkty znikały ze sklepu w błyskawicznym tempie, zatem najnowszy kosmetyk marki z pewnością zyska taką samą, a może i większą, popularność.

Kilka dni temu Kylie za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała fanom filmik, na którym prezentuje swoją najnowszą kolekcję rozświetlaczy (Klighters). Musimy przyznać, że wyglądają one bardzo zachęcają i pięknie się mienią w starannie dobranych opakowaniach z lusterkami.

https://www.instagram.com/p/BQ0u6lBhOkI/

Co ciekawe, marka przygotowała aż 6 odcieni produktu, zatem swój ulubiony kosmetyk do podkreślania kości policzkowych znajdą tu kobiety z całego świata! To się nazywa dbałość o klientki! 🙂

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here