foto: Lil Maria/shutterstock.com

Piegi to nie tylko małe kropki na twarzy, ale coś, co wyróżnia nas z tłumu i dodaje charakteru. Urocze pieguski chętnie je prezentują, jednak ciągle wiele dziewczyn ukrywa je pod grubą warstwą makijażu. Czas z tym skończyć! Tym bardziej, że piegi stają się wręcz modne!

Fake Freckles czy też Freckle Tattoos – takie nazwy najczęściej pojawiają się pod zdjęciami piegusek na Instagramie. Ich piegi bowiem nie są prawdziwe, a namalowane. Na pomysł nowego trendu wpadła Gabrielle Rainbow, która na co dzień zajmuje się wykonywaniem makijażu permanentnego. Obecnie coraz więcej czasu musi poświęcać na malowanie piegów na twarzy, ponieważ kobiety od razu pokochały sztuczne piegi! Jak je zrobić? Są one wykonywane podobną techniką jak makijaż permanentny. Utrzymują się na skórze około 2-3 lat, oczywiście wraz z upływem czasu bledną. Można również zdecydować się na trwały rysunek, który wszedł obecnie w ofertę wielu studiów tatuażu.

https://www.instagram.com/p/BQwArmnBTIX/

Alternatywą dla tych technik są oczywiście naklejane tatuaże, które można usunąć w każdej chwili. Innym rozwiązaniem jest po prostu narysowanie piegów przy pomocy odpowiednich kosmetyków. Takie urocze kropeczki też nie wymagają specjalnego demakijażu, zatem bez obaw się ich pozbędziesz wieczorem, a w ciągu dnia możesz być szaloną pieguską z iskierką w oczach! 🙂

Wypróbujesz ten trend? A może jesteś szczęśliwą posiadaczką naturalnych piegów?

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here