foto: imy27feb/shutterstock.com

Kylie Jenner nie daje sobie chwili wytchnienia — ledwie pojawiła się nowa edycja tzw. Kylighters, a już celebrytka wprowadza do sprzedaży nowy rodzaj autorskich kosmetyków. Tym razem jest to seria róży do policzków, które według samej Kylie są jej ulubionymi produktami do makijażu.

Najnowsza linia od Kylie pojawiła się w sprzedaży 24 marca — jest dostępna na stronie KylieCosmetics.com. W ofercie znalazło się 5 matowych róży i…. Kylie nie byłaby sobą, gdyby nie podkręciła atmosfery lekko prowokującymi nazwami swoich kosmetyków. Okazało się bowiem, że Hopeless Romantic, Hot and Bothered, Barely Legal, X Rated i Virginity to nazwy wystarczająco szokujące by spowodować lawinę komentarzy oskarżających Kylie o przesadę i epatowanie erotyką.

Bez względu na to czy kontrowersje są uzasadnione czy nie, sama kolekcja prezentuje się całkiem ciekawie. Paleta jest dosyć szeroka i zawiera wszystkie najbardziej popularne odcienie — od intensywnej czerwieni poczynając, poprzez słodkie róże, aż na bladej brzoskwini kończąc. Odcienie te mają korespondować z kolorami szminek Kylie znanych jako Lip Kits. Każdy róż znajduje się w pudełku o barwie samego kosmetyku, a dodatkowo umieszczony został w kartonowym opakowaniu. Zestaw zawiera również małe lusterko. Koszt jednego różu to 20 $.

Macie ochotę wypróbować, któreś z najnowszych dzieł Kylie?

Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here