Gąbeczka Beauty Blender w krótkim czasie zawojowała kosmetyczny rynek, jednak wydaje się, że SiliSponge nie tylko powtórzy ten sukces, ale nawet go przebije. Ten silikonowy aplikator nie ma żadnych wad!

Dość z marnowaniem podkładu, który wręcz pochłania tradycyjna gąbka do makijażu! Przyszedł czas na bardziej ekonomiczny produkt. SiliSponge to dzieło marki Molly Cosmetics. Silikonowy aplikator prosto z Hong Kongu stał się prawdziwym hitem wśród kobiet na całym świecie. W krótkim czasie został on już kilkukrotnie wyprzedany, a firma nie nadąża z jego produkcją. W czym tkwi sekret tego małego cudeńka?

SiliSponge jednym przypomina implant piersi, drugim ogromną łzę. Ten silikonowy produkt został osłonięty materiałem o nazwie poliuretan termoplastyczny. Główną zaletą gąbki jest jej gładka faktura. Produkt ten nie wchłania ani grama podkładu, a przy tym jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu – wystarczy umyć go mydłem i wodą. Silikonowa gąbeczka jest bardzo elastyczna i świetnie radzi sobie z aplikacją produktów w płynie lub kremie.

SiliSponge kosztuje obecnie 9,90 $. Jak już zostało wspomniane – produkt ten został wyprzedany i to już kilka razy! Producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek z całego świata i umożliwia zamawianie aplikatora na stronie sklepu www.mollycosmeticsshop.com w systemie pre-order. Niestety, trzeba nieco poczekać na wysyłkę gąbeczki, ale wydaje się nam, że warto to zrobić!

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here