Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkie fanki kultowej bajki „Mała Syrenka”. Pewien australijski sklep wprowadził do swojej oferty pędzle do makijażu w kształcie ogona syreny. Ten bajkowy gadżet skradł już serca wielu kobiet na całym świecie!

Mermaid Salon niedawno wprowadził do swojej oferty Chubby Mermaid – Carve and Contour Paddle Brushes. Pędzle do makijażu z trzonkiem w kształcie ogona syreny są już hitem Instagrama. Musimy przyznać, że wyglądają one po prostu pięknie!

https://www.instagram.com/p/BRrhC2NhS2n/

Pędzle są dostępne w 3 wariantach kolorystycznych: srebrnym, złotym oraz czarnym. Dzięki swojej funkcjonalności mogą być stosowane do nakładania nie tylko pudru i różu, ale także rozświetlacza, czy też podkładu w płynie. Jeśli wierzyć recenzjom internautek, to kształt pędzli w niczym nie utrudnia wykonywania makijażu. Są one łatwe w użyciu i mają dobrej jakości włosie.

https://www.instagram.com/p/BRrHZByBdnr/

Cena? 16 dolarów. Póki co wszystkie pędzle zostały wyprzedane, ale można złożyć zamówienie i czekać na kolejną wysyłkę tych bajkowych gadżetów do klientek na całym świecie. Sklep Mermaid Salon znajdziesz tutaj.

No cóż. Makijaż wykonany przy pomocy tego typu pędzla musi być po prostu bajkowo, a raczej bajecznie piękny!

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here