Jednorożce wkradły się do świata makijażu i zachwycają kobiety na całym świecie! O czym mowa? O pomadce Unicorn Tears marki Too Faced, która stała się już hitem sieci.

Too Faced słynie z dobrej jakości kosmetyków, które – co warto podkreślić – nie są testowane na zwierzętach. Po kultowych już czekoladowych paletkach do makijażu oczu przyszedł czas na… łzy jednorożca. Mowa oczywiście o pomadce Unicorn Tears.

Kosmetyk ten wchodzi w skład serii pomadek La Crème Color Drenched. Linia liczy 20 odcieni, ale to właśnie Unicorn Tears zyskał największą sławę. Szminka ta ma niebieski kolor, jednak niech Was to nie zmyli. Pomadkę należy aplikować na pomalowane już usta (najlepiej na jakiś wyrazisty kolor), a uzyskamy wspaniały efekt w postaci tęczowego połysku!

Pomadka Unicorn Tears jest zamknięta w pięknym złotym opakowaniu, a jej cena to 20$. Niestety, dosyć szybko została wyprzedana, jednak miliony fanek na całym świecie liczą na to, że ponownie pojawi się w sprzedaży.

Podobają się Wam takie oryginalne rozwiązania w makijażu ust? A może wolicie, gdy jednorożce są głównymi bohaterami tylko w bajkach? 🙂

mm
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ