foto: www.juliettecapuleti.com

Każdego dnia opisujemy najnowsze trendy i testujemy kosmetyki. Szukamy sposobów na to, aby być modną, piękną, a przede wszystkim zdrową. Jednak wiesz, co sprawi, że odmłodniejesz dosłownie w sekundę? Szeroki uśmiech! A taki właśnie uśmiech pojawia się na naszych twarzach, kiedy możemy pomóc innym, dlatego też postanowiłyśmy napisać o pewnym ciekawym wydawnictwie, które warto mieć w swoim domu.

Pierwsze tygodnie nowego roku już za nami, jednak jeśli do tej pory nie ozdobiłaś ścian swoim „M” kalendarzem, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Możesz przenieść się w bajkowy świat, a przy okazji pomóc innym. O co chodzi? O Kalendarz Literacki 2017!

Kalendarz Literacki to wspólne dzieło stylistów fryzur z warszawskiego salonu fryzjerskiego Milek Design, fotografa Krzysztofa Opalińskiego, marki Schwarzkopf Professional, Fundacji Zaczytani.org oraz znanych blogerek. Projekt ten to zatem doskonałe połączenie mody, literatury i działań pro bono. Każdą kartę z kalendarza zdobi piękna fotografia przedstawiająca jedną z postaci bajkowych. W rolach modelek wystąpiły blogerki: Agata (agatamanosa), Kamila (cam_my), Julia (juliettecapuleti), Matylda (mojedolcevita) i Natalia (jestrudo). W trakcie sesji powstały cudowne kreacje fryzjerskie przedstawiające postaci m.in. Izoldy, Pippi Langstrumpf, Izabeli Łęckiej, Ani z Zielonego Wzgórza, Królewny Śnieżki czy Anny Kareiny.

https://www.instagram.com/p/BPsjbgJhtYp/

Premiera kalendarza odbyła się 23 stycznia w salonie Milek Design. Jednak cały czas można kupić to wydawnictwo w cenie 30 zł i wspomóc działanie Fundacji Zaczytani.org, której celem jest zakup książek i tworzenie biblioteczek dla dzieci w hospicjach oraz szpitalach czy domach dziecka. Uważamy, że to świetna inicjatywa! Kalendarz można kupić w salonach Milek Design w Warszawie. Kto wie, może zainspirujesz się fryzurą jednej z postaci bajkowych i umówisz się na wizytę u fryzjera? Nowy rok, nowa Ty! Metamorfozy są zawsze mile widziane!

P.S. Przyznaj się, która postać bajkowa jest Twoją ulubioną? 🙂

Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here