foto: gresei/shutterstock.com

To może wydawać się banalne i w pierwszym odruchu pewnie zaczniesz się śmiać. My też się śmiałyśmy. Ale po wypróbowaniu tego sposobu w redakcji nie zamierzamy już wykonywać manicuru w żaden inny sposób. Koniec w lakierami, które schną w nieskończoność!

Masz kilka minut do wyjścia, a Twój lakier do paznokci uporczywie nie chce schnąć? A może paznokcie już dawno sprawiały wrażenie suchych, a lakier i tak się starł, albo niechcący odbiła się na nim faktura Twojego ubrania? Jeśli znasz te sytuacje z własnego życia (a zakładamy, że tak jest!), nasz banalny sposób z pewnością bardzo przypadnie Ci do gustu.

Możesz pomalować swoje paznokcie zupełnie dowolnie, czym chcesz i jak chcesz. Nie ważne, czy Twoje lakiery są tanie, czy drogie, z formułą szybkoschnącą czy nie. Ten sposób błyskawicznie wysusza i utrwala każdą stylizację.

Czego potrzebujesz? Aby wysuszyć paznokcie w mniej niż minutę wystarczy zwykła woda, kostki lodu i mała miseczka!

foto: Helen’s Photos/shutterstock.com

Pewnie nieraz słyszałaś, że paznokcie można wysuszyć za pomocą zimnej wody. Idziemy o zakład, że podobnie jak my wkładałaś paznokcie pod kran z bieżącą wodą! 😉 Tymczasem, jak się okazuje, nie tędy droga. Koniecznie zobacz szczegóły:

Proste, prawda?

Z wykształcenia filolog, uwielbia pisać o tym co ją interesuje. Zabiegana, stale robiąca kilka rzeczy jednocześnie i bałagan, gdziekolwiek się pojawia. Na co dzień pasjonatka nowinek beauty. Lubi testować nowości, zwłaszcza te do makijażu. Ekspertka od szminek, w torebce zawsze ma ich przynajmniej kilka.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here