Już niebawem startuje długo wyczekiwana, wielka promocja w sieci Rossmann! Tym razem drogeria ma jednak zrezygnować z podziału na tygodnie i kategorie produktów (twarz, oczy, usta i paznokcie). Cała promocja będzie trwać zaledwie tydzień! W tym okresie kupisz produkty do makijażu ze zniżką 49, a nawet 55%!

Czekasz na promocję -49% w Rossmanie?

Jeśli już teraz planujesz, jakie produkty kupić i w myślach dzielisz je według kategorii, które zawsze obowiązywały (podział na kosmetyki do twarzy, oczu i ust) – możesz być lekko zaskoczona! Tym razem zrobisz całe zakupy za jednym zamachem, bo drogeria planuje zrezygnować z podziału na kategorie. Promocja będzie trwała od 20. do 28. kwietnia 2017.

Dla fanek produktów do makijażu sieć przygotowała w tym sezonie zupełnie inną niespodziankę! Kolorówkę możesz kupić taniej nie tylko o 49% (standardowa obniżka „dla wszystkich”), ale nawet o 55% (specjalna obniżka dla posiadaczek aplikacji mobilnej Klubu Rossmann). Aby uzyskać większy rabat, prócz posiadania aktywnej aplikacji musisz również kupić co najmniej trzy różne produkty. Jeśli więc nie planujesz dużych zakupów, warto połączyć siły i wybrać się do drogerii wspólnie z przyjaciółką.

O co chodzi z aplikacją i skąd ją wziąć?

Aplikacja mobilna Klubu Rossmann działa niczym typowy program lojalnościowy. Z tym że nie dostajesz plastikowej karty do skanowania przy każdych zakupach, a jedynie okazujesz specjalny kod, który jest generowany przez aplikację bezpośrednio na Twoim telefonie. Aplikację możesz pobrać za darmo  z jednego z wirtualnych sklepów: Google Play, App Store lub Windows (zależnie od posiadanego modelu telefonu). A jeśli masz już na swoim telefonie aplikację Rossmann PL, wystarczy, że pobierzesz aplikację i zalogujesz się. Aby aplikacja mogła działać poprawnie, wymagane jest posiadanie smartfona z  Androidem 4.0.4. lub nowszym. Szczegóły znajdziesz na stronie internetowej drogerii!

Co zyskujesz posiadając aplikację?

Sieć przygotowała szereg bonusów i atrakcji dla posiadaczek aplikacji Klubu Rossmann. Jak czytamy na stronie drogerii, jej posiadanie sprawia, że oszczędzisz na codziennych zakupach (dla klubowiczek ma być przygotowanych wiele dodatkowych promocji i rabatów!). Otrzymujesz też 20% rabatu na wydruk zdjęć w drogerii oraz wspierasz lokalne akcje dobroczynne.

Nie wiesz, na jakie produkty się zdecydować?

Na Idealnej przetestowałyśmy dla Ciebie te najlepsze! Koniecznie sprawdź TOP 10 kosmetyków do twarzy, oczu i ust, które warto kupić na promocji!

Z wykształcenia filolog, uwielbia pisać o tym co ją interesuje. Zabiegana, stale robiąca kilka rzeczy jednocześnie i bałagan, gdziekolwiek się pojawia. Na co dzień pasjonatka nowinek beauty. Lubi testować nowości, zwłaszcza te do makijażu. Ekspertka od szminek, w torebce zawsze ma ich przynajmniej kilka.

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here