Ten produkt to połączenie pielęgnującego błyszczyka, nawilżającego serum i produktu typu “tint”, który trwale koloryzuje usta. Kosmetyk zawiera formułę CARE&COLOUR bogatą w prowitaminę B5, kwas hialuronowy, witaminy oraz 6H TINT COMPLEX, który nadaje ustom subtelny i indywidualny odcień, zależny od pH skóry. Dzięki temu nawilża, pielęgnuje i pozostawia usta zakolorowane w naturalny sposób. Odcień jest bardzo lśniący, a usta zadbane, kuszące i przyciągające spojrzenia.

Spodziewałyśmy się nieco bardziej suchej i mniej “błyszczykowatej” formuły kosmetyku. Niestety, jest on dosyć lepki, ma konsystencję typowego błyszczyka i nadaje ustom dosyć mocny połysk. Mankamentem jest to, że jest to produkt dosyć ciężki, a przynajmniej cały czas wyczuwalny na ustach, a to nie każdy lubi. No i jak to bywa z lepkimi błyszczykami, do ust przyklejają się włosy itp. Z samego efektu byłyśmy jednak całkiem zadowolone. Usta są wyraźnie nawilżone, optycznie pełniejsze, mają piękny połysk i delikatny, subtelny, ale wyraźny kolor. Efekt jest stonowany (nadaje się do pracy itp.), ale i tak przyciąga spojrzenia. Produkt przepięknie pachnie truskawkami i nadaje ustom koloru transparentnej, malinowej czerwieni.

Forma produktu w tubce jest bardzo poręczna, łatwo się aplikuje. Drobną wadą może być fakt, że aplikator jest stale oblepiony resztkami kosmetyku, dlatego ze względów higienicznych warto przetrzeć go chusteczką po każdym użyciu. Produkt jest wydajny. Nie należy do kosmetyków rewolucyjnych: podobny efekt osiągniemy wieloma innymi specyfikami w tym przedziale cenowym. Jego trwałość jest przeciętna, porównywalna z innymi błyszczykami. Warto kupić, ale nie należy spodziewać się ponadprzeciętnych efektów.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: pielęgnacja ust
Marka: Eveline
Rodzaj: serum do ust nadające kolor
Właściwości: nawilża, regeneruje, chroni skórę, nadaje subtelny odcień zależny od indywidualnego
Pojemność: 12 ml
Opakowanie: tubka
Liczba odcieni: 3
Cena: 9,99 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która marzy o poprawie koloru swoich ust. Produkt uniwersalny.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here