Twist Up The Volume to właściwie dwie mascary w jednej. Dzięki innowacyjnej, dwustopniowej szczoteczce tego tuszu możemy same regulować efekt, jaki chcemy osiągnąć. Krok pierwszy (standardowe ułożenie szczoteczki) daje maksymalne wydłużenie. Szczoteczka w tej pozycji układa się w sieć separacyjnych włókien, co zapewnia precyzyjne rozdzielenie. Jednym przekręceniem zmieniamy kształt szczoteczki. Staje się ona krótsza, ale znacznie grubsza. Pozwala to uzyskać efekt mega objętości.

Szczoteczka spodoba się tym, które lubią eksperymentować i stopniować wrażenie. Możemy nakładać na siebie oba efekty (długość + objętość), albo poprzestać tylko na wydłużeniu, jeśli zależy nam na subtelnym podkreśleniu.

Malowanie w dwóch krokach sprawia, że nie musisz już sięgać po dwa osobne tusze na dzień i na wieczór. Sprawdzi się to u osób, które nie lubią mocnego makijażu na co dzień, a efekt sztucznych rzęs zostawiają sobie tylko na wielkie wyjścia. Ta maskara w mig dopasuje się do naszych potrzeb i pozwoli wykreować zamierzony look. Nałożone na siebie efekty stworzą piękną firankę rzęs.

Mimo dość wymyślnej szczoteczki obsługa tuszu jest faktycznie bardzo prosta. Pierwszy efekt najlepiej nakładać ruchem pionowym, od nasady, aż po końcówki rzęs. Przed nałożeniem drugiego warto poczekać, aż pierwsza warstwa wyschnie. Tak użyty tusz nie tworzy grudek i nie skleja.

Kolor tuszu to intensywna, węglowa czerń. I taka pozostaje na długie godziny. Po nałożeniu daje wrażenie elastycznych rzęs i ładny, półmatowy efekt.

Kosmetyk wart jest swojej ceny, zważywszy na fakt, że to produkt 2 w 1. Jeśli jednak jesteśmy nastawione tylko i wyłącznie na jeden efekt i nie chcemy się bawić w stopniowanie, można za te pieniądze znaleźć coś lepszego.

Konsystencja tuszu jest gładka, aksamitna i odrobinę „mokra”, ale nie spływa ze szczoteczki. Tusz występuje w dwóch wersjach: klasycznej i wodoodpornej. Jeśli zależy nam na trwałości, warto sięgnąć po tę drugą opcję, gdyż zwykły tusz ma niestety tendencje do rozmazywania się. Wodoodporny nie rozpływa się i nie kruszy się, nawet w upalnej czy wilgotnej pogodzie. Z powodzeniem poradzi sobie na całonocnej imprezie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Bourjois
Rodzaj: z regulowaną, dwustopniową szczoteczką
Właściwości: pogrubienie, wydłużenie, precyzyjne rozczesywanie rzęs, stopniowanie efektu
Pojemność:  8 ml
Opakowanie: klasyczne
Cena: ok. 45 zł
Dla kogo? Dla eksperymentujących. Dla tych, które lubią stopniować efekt.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here