Camouflage Cream to mocno kryjący korektor od firmy Catrice. Producent oferuje 3 kolory kosmetyku: Ivory, Light Beige oraz Rosy Sand. Opakowanie zawiera 3g kosmetyku. Produkt jest testowany dermatologicznie.

Korektor ma konsystencję kremu i jest zamknięty w małym, czarnym słoiczku. Mimo iż opakowanie jest estetyczne, poręczne i zmieści się w każdej torebce, to ma też swoje minusy. Po pierwsze, nie jest zbyt trwałe. Łatwo o uszkodzenia pokrywki, przez co korektor może wysychać i ciemnieć. Po drugie, opakowanie jest niehigieniczne. Kosmetyk nakładamy palcem, ewentualnie pędzelkiem, jeśli ktoś jest wprawiony.

Nie wszystkie osoby będą również zadowolone z gamy kolorystycznej produktu. Najjaśniejszy odcień może się okazać nieco za ciemny dla prawdziwych bladziochów. Szkoda. Dlaczego? Korektor spełnia swoje zadanie w 100%. Doskonale kryje wszelkie niedoskonałości w postaci przebarwień, wyprysków, pajączków, a nawet cieni pod oczami. Mimo to, nakładanie go pod okolice oczu nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem, ponieważ jest on dosyć ciężki i podkreśla zmarszczki.

Ogromnym plusem korektora jest jego trwałość oraz wydajność. Kosmetyk nie spływa z twarzy, nie roluje się. Doskonale współgra z podkładem i wytrzymuje bez poprawek przez wiele godzin. Korektor zapewnia mocne krycie, które możemy stopniować podczas jego nakładania. Niektóre osoby z pewnością docenią również jego rolę podczas konturowania.

W przypadku tego produktu wysoka jakość idzie w parze z niską ceną. Sugerowana kwota, którą powinniśmy zapłacić za kosmetyk, to 12, 99 zł. Korektor można kupić w niektórych drogeriach oraz sklepach internetowych. Jeśli chodzi o wady korektora, to są nimi wspomniane już nietrwałe opakowanie oraz uboga gama kolorystyczna produktu, a także podkreślanie suchych skórek.

Camouflage Cream to niewątpliwie jeden z najlepszych produktów w swojej kategorii, spełniający swoją rolę lepiej niż niejeden kosmetyk z górnej półki. Z racji tego, że jest on dosyć ciężki, nie warto go stosować na co dzień na drobne zmiany, które zatuszują lżejsze korektory. Natomiast korektor z pewnością spełni oczekiwania kobiet, które borykają się z problemem rozszerzonych naczynek, wyprysków oraz przebarwień, a nawet małych blizn. Niezawodny, wydajny, a przede wszystkim trwały, a wszystko to za zaledwie kilkanaście złotych.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: korektory
Marka: Catrice
Rodzaj: do twarzy
Właściwości: kryjące
Pojemność: 3g
Opakowanie: słoiczek
Liczba odcieni: każdy rodzaj
Dla kogo? Dla kobiet, które szukają dobrze kryjącego korektora do twarzy.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here