Palety cieni do powiek Max Factor Masterpiece Nude Palettes to dwa majstersztyki, urzekające wspaniałymi kolorami, łagodnie zmieniającymi się tonami i pięknymi wykończeniami. Stworzone zostały dla kobiet eleganckich, w makijażu ceniących sobie wyrafinowanie, ale też łatwość wykonania. Z paletami Capuccino Nudes i Rose Nudes można mieć obie te rzeczy jednocześnie — za pomocą tych cieni wykonamy zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy, a ich świetna jakość ułatwi zadanie mniej wprawionym w malowaniu powiek.

Każda paleta zawiera 8 cieni — znajdziemy wśród nich zarówno kolory jasne, jak i ciemne, matowe, jak i perłowe. Przeznaczona dla ciepłego typu karnacji kolekcja Capuccino Nudes została utrzymane w beżach i brązach, zaś stworzona dla karnacji zimnej Rose Nudes to róże i łagodne fiolety.

Konsystencja cieni jest rewelacyjna — nie są one zbyt suche ani zbyt twarde, przy nakładaniu osypują się tylko w niewielkim stopniu, świetnie dają się nabrać zarówno na dołączony aplikator jak i na pędzelek. Nic nie można zarzucić pigmentacji, za pomocą cieni można tworzyć piękne przejścia kolorystyczne — nie zlewają się one ze sobą, ale łagodnie przechodzą jeden w drugi.

Również trwałość należy ocenić jako bardzo dobrą. Nałożone na bazę cienie są w stanie bez większych problemów przetrwać cały dzień. Nie osypują się, a kolory nie tracą intensywności.

Opakowanie cieni również można zaliczyć na plus, wydaje się być w miarę solidne, ale niektórym osobom może brakować w nim lusterka. Od razu trzeba też zaznaczyć, że dołączony do opakowania aplikator standardowo nie jest najlepszej jakości i lepiej raczej kupić profesjonalny pędzelek do cieni.

Masterpiece Nude Palette to rzeczywiście bardzo udana paleta cieni. Urzekające, pastelowe kolory, świetna pigmentacja i wysoka trwałość sprawiają, że zdecydowanie warto po nią sięgnąć przechodząc obok drogeryjnej półki Maxa Factora. Nie da się ukryć, że cena paletki jest dość wysoka, zwłaszcza biorąc pod uwagę jej stosunkowo niewielkie rozmiary — jednak warto się na nią zdecydować.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż
Marka: Max Factor
Rodzaj: cienie do powiek
Właściwości: koloryzujące
Pojemność: 6,5 g
Opakowanie: paleta
Liczba odcieni: 16
Cena: 86,99 zł
Dla kogo? Dla bardziej i mniej wprawionych w wykonywaniu makijażu oczu. Dla poszukujących cieni matowych i metalicznych, za pomocą których można wykonać zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy. Zarówno dla posiadaczek karnacji jasnej, jak i ciepłej.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here