Wszystkie fascynatki mocno podkreślonych oczu wiedzą, że dobry eyeliner to podstawa. Tusz do kresek nie może być ani zbyt rzadki, ani zbyt gęsty, nie powinien też szybko wysychać czy pozostawiać grudki. Z kolei pędzelek nie może być nadto cienki, ani przesadnie gruby, jego włoski nie powinny się sklejać. Wiele wymagań jak na jeden mały kosmetyk. Rimmel podjął kolejną próbę by im sprostać, tworząc Glam’ Eyes Professional Liquid Liner — zaopatrzony w pędzelek tusz do kresek, zgodnie ze swoją nazwą mający za zadanie tworzyć elegancki, profesjonalnie wyglądający makijaż oczu.

Konsystencja linera jest jak najbardziej odpowiednia — nie jest on wodnisty i nie rozmazuje się przy nakładaniu. Równocześnie nie jest też zbyt gęsty, co mogłoby powodować trudności w narysowaniu kreski o pożądanym kształcie. Czerń tuszu jest głęboka i intensywna, co świadczy o dobrej pigmentacji kosmetyku. Przy rozprowadzaniu linera nie tworzą się prześwity, nie trzeba więc wielokrotnie malować w tym samym miejscu. Nałożony na skórę kosmetyk nie kruszy się też i nie ściera.

Zaletą eyelinerów w tzw. kałamarzu jest to, że nie wysychają — wąska buteleczka zapewnia dość długi czas przydatności do użytku. Kosmetyk marki Rimmel jest przy tym wydajny — ze względu na wspomnianą już dobrą pigmentację i odpowiednią konsystencję tuszu, nie trzeba zużywać dużych jego ilości by uzyskać grubą kreskę.
Pędzelek, w który wyposażony jest Glam’ Eyes Professional Liquid Liner ma dosyć długi trzonek, którym można swobodnie i wygodnie operować. Włosie do nakładania tuszu zostało cienko i smukło uformowane, jest dosyć elastyczne, ale nie gnie się i nie łamie. Dzięki temu możliwe jest malowanie zarówno grubych, zdecydowanych kresek, jak i cieńszych, bardziej wygiętych linii.

Zgodnie z obietnicą producenta, eyeliner rzeczywiście może posłużyć do tworzenia precyzyjnego makijażu w głębokim kolorze aksamitnej czerni. Jedyny minus produktu to brak wodoodporności. Jednak ze względu na wysoką trwałość tuszu, nie trzeba się tym zbytnio przejmować. Namalowane przy pomocy Glam’ Eyes kreski, z pewnością przetrwają zwykły, spokojny, niedeszczowy dzień.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: eyelinery
Marka: Rimmel
Rodzaj: eyeliner z pędzelkiem
Właściwości: tworzenie precyzyjnej kreski w intensywnie czarnym kolorze
Pojemność: 3,5 ml
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 1
Cena: od 32,56 zł
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które makijaż w stylu “kocich oczu” uważają za nieodłączny element seksownego wyglądu.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ