Tusz do kresek Lasting Drama Gel Liner to produkt o dość oryginalnej, żelowej formule. Posiada ona cechy, których nie mają tradycyjne linery w pisaku czy kredce. Żel charakteryzuje się przedłużoną trwałością w stosunku do produktów płynnych. Również kolor jest o wiele bardziej intensywny, bo żel lepiej znosi kontakt z olejami i wodą. Utrzyma się nawet przy przetłuszczającej się skórze i załzawionych oczach. Produkt jest zresztą w 100% wodoodporny. Poradzi sobie nawet na plaży czy basenie, a tego nie potrafi każdy liner. Żel jest całkowicie nietłusty, nie zawiera olejów. Kreska utrzymuje się nawet do 24 godzin! Dodatkowo możemy liczyć na precyzję. Zapewni ją dołączony do opakowania, odpowiednio wyprofilowany pędzelek.

Eyeliner przypomina mały kałamarzyk. Konsystencja produktu (raczej miękka) pozwala dość łatwo nabierać go na pędzelek. Z uwagi na to, że produkt jest niejako „dwuczęściowy”, jego użytkowanie może okazać się mniej wygodne, niż linerów w pisaku czy kredce. Ale nie oszukujmy się, tego typu gadżety przeznaczone są raczej dla wymagających i należy się z nimi oswoić. Nie służą do szybkiego makijażu, poprawianego w biegu, w tramwaju. Perfekcja wymaga trochę więcej wprawy, ale warto się pomęczyć. Efekt będzie cieszył oko cały dzień.

Pędzelek dołączony do opakowania jest dosyć precyzyjny. W zależności od starań pozwala wykonać cieńszą lub grubszą kreskę z tzw. jaskółką. Kreska ma intensywny kolor, nie kruszy się i nie odbija na górnej powiece. A co najważniejsze, jest naprawdę trwała. Wytrzyma cały dzień, a wieczorem będzie wymagać trochę wysiłku, aby całkowicie ją zmyć (wodoodporność!).

Opakowanie nie jest ozdobne i zachwycające, ale przynajmniej dość wytrzymałe. Produkt jest bardzo wydajny, z pewnością starcza na dłużej (oraz dłużej zachowuje świeżość) niż pisaki i flamastry.

Wybór kolorów zadowoli te z nas, którym znudziła się zwykła czerń czy brąz. Produkt występuje bowiem także w odcieniu granatu i fioletu. Kolory są żywe i intensywne. Sprawdzą się jako bardziej ekskluzywna wersja makijażu dziennego. Będą też pięknie wyglądać jako uzupełnienie makijażu na większe wyjścia.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: Eyelinery
Marka: Maybelline
Rodzaj: standardowy
Właściwości: przedłużona trwałość, matowość, intensywna czerń, precyzja
Pojemność 3 g
Opakowanie: słoiczek żelu z pędzelkiem
Liczba dostępnych kolorów: 4 (czerń, brąz, granat, fiolet)
Cena: ok. 27 zł
Dla kogo? Dla perfekcjonistek. Dla tych, które mają wprawę w używaniu eyelinera. Dla ceniących trwałość i precyzję.

 

mm
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ