Stwórz bezkompromisowy makijaż oczu wraz z eyelinerem od Maybelline! Master Precise Curvy łączy w sobie możliwość tworzenie kresek zarówno bardzo grubych, jak i niezwykle precyzyjnych. Intensywny kolor tuszu oraz aplikator o innowacyjnym kształcie mają ułatwić stworzenie graficznego rysunku na powiekach, który nada Twojemu spojrzeniu kociego wdzięku i seksapilu.


Już samo opakowanie linera jest intrygujące — zamiast niewielkiego, cienkiego flamastra, mamy tu płaskie, szerokie opakowanie kojarzące się z maskarą. Jego opływowe kształty świetnie korespondują z nazwą kosmetyku 😉 Trzeba przyznać, że bardzo dobrze leży w dłoni ułatwiając wykonywanie makijażu — a poza tym po prostu oryginalnie wygląda i cieszy oko 😉

Po zdjęciu skuwki naszym oczom ukazuje się ów nowatorski aplikator — rzeczywiście jest masywny, płaski, owalny, lekko zaostrzony na końcu. Fanki dyskretnego makijażu mogą się zaniepokoić, ale jeśli chcesz mocno podkreślić oczy, tworząc grube kreski zarówno przy zewnętrznych, jak i wewnętrznych kącikach — ten eyeliner wygląda bardzo zachęcająco. Nie oznacza to jednak, że jeśli wolisz kreski cienkie, powinnaś omijać go szerokim łukiem — płaska i szeroka strona pisaka służy co prawda do rysowania grubych wzorów, ale jego wąski bok ma umożliwiać rysowanie cieńszych linii i ostrego zakończenia jaskółki.

Eyeliner całkiem dobrze radzi sobie z rysowaniem kresek na skórze, pisak nie jest ani zbyt twardy ani zbyt miękki, a jego lekko zaostrzony koniec umożliwia pokrycie tuszem przestrzeni między rzęsami. Uzyskanie cienkiej kreski również nie jest zbyt trudne, mimo to liner najlepiej sprawdza się w tworzeniu wzorów grubych i zdecydowanych, o nieco geometrycznym kształcie.

Czerń tuszu jest intensywna, kosmetyk ma dobrą pigmentację i tworzy lekko satynowe wykończenie. Trwałość kosmetyku można określić jako średnią — nie jest on wodooodporny, a podczas ciepłego dnia może zetrzeć się w kącikach.

Jeśli lubisz eyelinery w pisakach, chcesz eksperymentować z różnymi kształtami flamastrów i masz ochotę na wyrazisty makijaż oka, śmiało możesz wypróbować Master Precise Curvy. Jeśli jednak zależy Ci na cienkich kreskach lub jeśli nie masz szczególnej wprawy w posługiwaniu się tego typu produktami — lepiej pozostań przy linerach z klasycznym aplikatorem. Nietypowy kształt tego pisaka nie ułatwia zbytnio aplikacji i najbardziej nadaje się do malowania grubych kresek.

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  makijaż oczu
Marka:  Maybelline
Rodzaj:  eyeliner
Właściwości:  tworzy grubą, wyrazistą kreskę
Pojemność:  0,5 g
Opakowanie:  pisak
Liczba odcieni:  1
Cena:  31,59 zł
Dla kogo? Dla fanek wyrazistych, graficznych kresek na powiekach.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here