Stwórz bezkompromisowy makijaż oczu wraz z eyelinerem od Maybelline! Master Precise Curvy łączy w sobie możliwość tworzenie kresek zarówno bardzo grubych, jak i niezwykle precyzyjnych. Intensywny kolor tuszu oraz aplikator o innowacyjnym kształcie mają ułatwić stworzenie graficznego rysunku na powiekach, który nada Twojemu spojrzeniu kociego wdzięku i seksapilu.


Już samo opakowanie linera jest intrygujące — zamiast niewielkiego, cienkiego flamastra, mamy tu płaskie, szerokie opakowanie kojarzące się z maskarą. Jego opływowe kształty świetnie korespondują z nazwą kosmetyku 😉 Trzeba przyznać, że bardzo dobrze leży w dłoni ułatwiając wykonywanie makijażu — a poza tym po prostu oryginalnie wygląda i cieszy oko 😉

Po zdjęciu skuwki naszym oczom ukazuje się ów nowatorski aplikator — rzeczywiście jest masywny, płaski, owalny, lekko zaostrzony na końcu. Fanki dyskretnego makijażu mogą się zaniepokoić, ale jeśli chcesz mocno podkreślić oczy, tworząc grube kreski zarówno przy zewnętrznych, jak i wewnętrznych kącikach — ten eyeliner wygląda bardzo zachęcająco. Nie oznacza to jednak, że jeśli wolisz kreski cienkie, powinnaś omijać go szerokim łukiem — płaska i szeroka strona pisaka służy co prawda do rysowania grubych wzorów, ale jego wąski bok ma umożliwiać rysowanie cieńszych linii i ostrego zakończenia jaskółki.

Eyeliner całkiem dobrze radzi sobie z rysowaniem kresek na skórze, pisak nie jest ani zbyt twardy ani zbyt miękki, a jego lekko zaostrzony koniec umożliwia pokrycie tuszem przestrzeni między rzęsami. Uzyskanie cienkiej kreski również nie jest zbyt trudne, mimo to liner najlepiej sprawdza się w tworzeniu wzorów grubych i zdecydowanych, o nieco geometrycznym kształcie.

Czerń tuszu jest intensywna, kosmetyk ma dobrą pigmentację i tworzy lekko satynowe wykończenie. Trwałość kosmetyku można określić jako średnią — nie jest on wodooodporny, a podczas ciepłego dnia może zetrzeć się w kącikach.

Jeśli lubisz eyelinery w pisakach, chcesz eksperymentować z różnymi kształtami flamastrów i masz ochotę na wyrazisty makijaż oka, śmiało możesz wypróbować Master Precise Curvy. Jeśli jednak zależy Ci na cienkich kreskach lub jeśli nie masz szczególnej wprawy w posługiwaniu się tego typu produktami — lepiej pozostań przy linerach z klasycznym aplikatorem. Nietypowy kształt tego pisaka nie ułatwia zbytnio aplikacji i najbardziej nadaje się do malowania grubych kresek.

CECHY PRODUKTU
Kategoria:  makijaż oczu
Marka:  Maybelline
Rodzaj:  eyeliner
Właściwości:  tworzy grubą, wyrazistą kreskę
Pojemność:  0,5 g
Opakowanie:  pisak
Liczba odcieni:  1
Cena:  31,59 zł
Dla kogo? Dla fanek wyrazistych, graficznych kresek na powiekach.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
mm
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ