Kolejna na naszym rynku drogeryjna paletka do konturowania (ale pierwsza taka od Astor!) na pierwszy rzut oka wygląda całkiem zachęcająco, choć nie wyróżnia się pośród innych produktów tego typu. W istocie mamy tu do czynienia raczej z prasowanym pudrem trójkolorowym, którego odcienie są ze sobą idealnie zharmonizowane. W paletce znajdziemy róż, bronzer i rozświetlacz – wszystkie mają aksamitna-pudrową konsystencję, która świetnie się nakłada na skórę. Małe, poręczne opakowanie zmieści się w każdej torebce. Paletka dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: dla karnacji jasnej i średniej.

Paletka ma formę kompaktowego zestawu do konturowania: jest malutka i poręczna, ale trochę ciężko nabierać pędzlem kosmetyki, które mają tak małą powierzchnię. Choć pudry nie pylą i nie osypują się, to forma jednego pudru w trzech kolorach nie jest najwygodniejsza. Mimo tej drobnej niedogodności paletka należy do bardzo dobrych kosmetyków: ma ładne, naturalne odcienie i daje estetyczny efekt na twarzy. Trzeba przyznać, że dwie wersje paletki (ciemniejsza i jaśniejsza) nie różnią się od siebie jakoś diametralnie. Z drugiej strony należy pochwalić markę za dobór odcieni, które naprawdę są dostosowane do urody większości Polek: nie ma tu bardzo ciemnych odcieni “dla nikogo” – które często znajdujemy na drogeryjnych paletkach. Odcień Light daje delikatny efekt różany, natomiast za pomocą odcienia Medium możemy dodatkowo zyskać subtelną, złotą poświatę, która będzie się lepiej komponowała z lekko opaloną skórą.

Cena paletki oraz jej jakość jest porównywalna do innych drogeryjnych produktów tego typu. Kosmetyk spełnia wszystkie swoje zadania i daje ładny efekt, z pewnością większość z nas będzie zadowolonych z jego działania. Spodoba się zarówno początkującym, jak i tym, które mają już nieco większą wprawę w konturowaniu na sucho.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż twarzy
Marka: Astor
Rodzaj: paletka do konturowania/ puder prasowany
Właściwości: konturuje, modeluje, optycznie wysmukla twarz, brązuje, rozświetla, nadaje cerze zdrowego kolorytu
Pojemność: 8 g
Opakowanie: standardowe, klasyczne
Liczba odcieni: 2 (light/ medium)
Cena: 31,99 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety, produkt uniwersalny. Dla początkujących i bardziej zaawansowanych fanek konturowania.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here