Infallible Sculpt to kompaktowy produkt do konturowania na mokro. W jednej paletce otrzymujemy wszystko, co jest nam potrzebne do wyczarowania perfekcyjnego konturu twarzy, a więc kremowy bronzer i rozświetlacz. Produkt zaskakuje bardzo przyjemną i lekką konsystencją: jest to zasługa innowacyjnej technologii, która łączy w sobie 60 % pudru i 40 % żelu – dzięki temu zapewnia świetną trwałość i bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Produkt możemy kupić w dwóch wersjach kolorystycznych: do jasnej oraz do średniej i ciemniejszej karnacji.

Produkt zaskoczył nas przede wszystkim bardzo lekką konsystencją, która świetnie rozprowadza się na twarzy. Pigmentacja jest średnio intensywna, ale dzięki temu uzyskujemy bardzo naturalny, subtelny i niekrzykliwy efekt. Produkty bardzo dobrze się blendują – nie tworzą nieestetycznych plam na twarzy, a przy tym nie “znikają” i nie ścierają się zbyt łatwo. Rysy twarzy są subtelnie podkreślone – i o to chodzi. Produkt można z pełnym przekonaniem polecić zwłąszcza paniom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z konturowaniem. Ta paletka należy do takich, którymi trudno zrobić sobie krzywdę. Konsystencja na tyle ułatwia sprawę, że trudno przesadzić. Efekt jest po prostu bardzo naturalny. Produkt wygląda niezwykle profesjonalnie i sprawia, że konturowanie przestaje być karkołomnym zadaniem dla makijażystek, a staje się łatwym do wykonania elementem codziennego makijażu “normalnej kobiety”.

Opakowanie jest eleganckie i solidne. Podoba się nam, że zostało wyposażone w lusterko i instrukcję obsługi, w której znajdziemy makijażową ściągę z podziałem na różne różne kształty twarzy. To z całą pewnością cenna podpowiedź. W opakowaniu brak aplikatora – musimy mieć własne pędzle do konturowania. Paletka jest dosyć wydajna i poręczna, można nosić ją w torebce lub zabrać w podróż. Mankamentem może być dosyć wygórowana cena produktu – często jednak można upolować kosmetyk na promocjach.

Zobacz, jak to działa:

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż twarzy/ konturowanie
Marka: L’Oréal Paris
Rodzaj: paletka do konturowania twarzy
Właściwości: rozświetlanie, brązowienie, konturowanie i modelowanie naturalnych rysów twarzy
Pojemność: 10 g
Opakowanie: klasyczne, plastikowe, z lusterkiem i instrukcją z podziałem na kształty twarzy
Liczba wersji: 2 (jasna/ ciemna)
Cena: 76,99 zł
Dla kogo? Dla każdego, również dla osób rozpoczynających swoją przygodę z konturowaniem.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here