Rozświetlający korektor z aplikatorem w formie pędzelka to kolejny kosmetyk w serii Insta Glow, lansowanej przez markę Miss Sporty. Brytyjska firma przygotowała dwa odcienie produktu mającego za zadanie maskować niedoskonałości i cienie pod oczami, a także rozświetlać cerę i nadawać jej świeżego, promiennego wyglądu.

Korektor ma formę pisaka. Jeden jego koniec to pędzelek wykonany z syntetycznego włosia, zaś drugi — dozownik, który należy przekręcić w celu uwolnienia “dawki” kosmetyku. Przy pierwszym użyciu świeżo zakupionego korektora sprawia to pewien problem — aby korektor wreszcie zaczął spływać do pędzelka, konieczne jest przekręcenie dozownika kilkanaście razy.

Przygotowany przez Miss Sporty korektor występuje w dwóch odcieniach. Oba są dosyć jasne i nie ma między nimi uderzającej różnicy, linia ta jest więc propozycją dla osób o raczej jasnej karnacji. Konsystencja kosmetyku jest dosyć gęsta, ale jednocześnie kremowa i nie sprawiająca problemów w aplikacji.

Jeśli chodzi o krycie, również ono jest całkiem dobre. Nałożony na obszary wokół oczu korektor ładnie przykrywa cienie i opuchliznę, rozjaśniając i rozświetlając skórę. Co do maskowania wyprysków i przebarwień, już cienka warstwa zdoła zmniejszyć ich widoczność, natomiast najlepsze efekty można osiągnąć stopniowo budując krycie.

Korektor z serii Insta Glow również całkiem dobrze utrzymuje się na skórze. Nie ściera się zbyt łatwo i nie przemieszcza, zabezpieczony pudrem jest w stanie przetrwać kilka godzin bez konieczności wykonywania poprawek. Jeśli jednak chodzi o skórę pod oczami, korektor ten trzeba nakładać dość cienką warstwą — przy większych ilościach ma bowiem tendencję do wchodzenia w zmarszczki.

Pewnym minusem korektora jest aplikator w formie pędzelka. Nakładanie za jego pomocą kosmetyku bezpośrednio na skórę twarzy nie wydaje się szczególnie higienicznym rozwiązaniem. Natomiast nałożenie produktu na dłoń tak aby dopiero stamtąd nabierać go opuszkiem palca, jest trudne, gdyż pędzelek nie odmierza wystarczająco dużych ilości korektora.

Biorąc pod uwagę jego cenę, korektor z linii Insta Glow jest całkiem dobrym kosmetykiem. Rozświetla skórę twarzy, tworzy zadowalające krycie i wykazuje niezłą trwałość. Nie wysusza skóry i ładnie współpracuje z podkładem, przyczyniając się do stworzenia jednolitego kolorytu cery.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż
Marka: Miss Sporty
Rodzaj: korektor
Właściwości: maskowanie niedoskonałości, rozświetlenie
Opakowanie: z pędzelkiem
Liczba odcieni: 2
Cena: 13,39 zł
Dla kogo? Dla poszukujących niedrogiego korektora, będącego w stanie ukryć niedoskonałości i lekko rozświetlić cienie wokół oczu.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here