Ten tusz otworzy ci oczy! Dosłownie! Jeden ze słynnych, obok żółtego Colossal Volume’Express, kultowych tuszy marki Maybelline. Precyzyjnie rozdziela, rozczesuje i pogrubia rzęsy, dając efekt otwartego oka. Specjalna, innowacyjna szczoteczka Lash Catcher, zrobiona z miękkiego, sprężystego tworzywa, wyłapuje nawet najdrobniejsze rzęski. Złożona jest z przeszło 300 elastycznych włókien. Jest ich trzy raz więcej niż średnio posiadamy rzęs na jednej powiece. Rzęsy są więc podkreślone z potrójną mocą. To naprawdę widać! Formułą tuszu jest idealnie dopasowana do kształtu szczoteczki, tak aby pokryć 100% rzęs. Zawarte w tuszu kwasy owocowa AHA i prowitamina C odżywiają rzęsy i wygładzają je. Aksamitnie czarna formułą mascary jest naprawdę gładka. Możemy cieszyć się efektem pięknych rzęs bez obawy o grudki, sklejanie czy kruszenie się tuszu.

W tym produkcie uwagę zwraca już samo opakowanie: energetyczne, czerwone, wyróżniające się na sklepowej półce. Podobnie wyróżnia się szczoteczka: gibka, z zaokrągloną końcówką i jakby “najeżona” włóknami. Malowanie rzęs jest naprawdę bardzo proste. Szczoteczka dobrze dopasowuje się do kształtu oka, zbiera nawet najdrobniejsze rzęski w kącikach i rzęsy na dolnej powiece (tak! o nich należy koniecznie pamiętać, jeśli chcemy mieć efekt otwartego oka). Efekt pięknego rozczesania i pogrubienia jest widoczny już za pierwszym pociągnięciem. Nie jest to może rezultat ekstremalny, ale wyraźny. Możemy go zresztą stopniować, dodając kolejne warstwy. Ten tusz świetnie się do tego nadaje, bo jest elastyczny i nie skleja rzęs.

Na trwałość również nie można narzekać. Po całym dniu na rzęsach (10-12 godzin) tusz zachował się bardzo ładnie, nie był pokruszony ani osypany. Po aplikacji zaschnął i nie rozmazywał się, nawet przy pocieraniu oka. Rzęsy były miękkie i elastyczne.

Mascara jest naprawdę wydajna i można stosować ja dłużej niż zalecane 3 miesiące. Nawet do 5-6 miesięcy nie zaschła, nie straciła właściwości i nie uczulała. Opakowanie ładne i trwałe, napisy nie ścierają się. Nie jest to tusz “do zadań specjalnych”, ale dobra mascara, która pięknie podkreśli oko przy codziennym makijażu. Trudno znaleźć wyraźne mankamenty tego czerwonego klasyka.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Maybelline
Rodzaj: tradycyjny
Właściwości: pogrubienie, precyzyjne rozdzielenie rzęs, intensywna czerń
Pojemność: 9 ml
Opakowanie: standardowe
Liczba odcieni: 1
Cena: ok. 30 zł
Dla kogo? Dla każdej kobiety. Dla fanek klasyki i sprawdzonych, niezawodnych produktów.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here