Art Scenic to kryjący podkład, który stanowi połączenie bazy, fluidu oraz korektora. Brzmi dobrze, zwłaszcza jeśli dodamy do tego bonusy w postaci SPF 10 oraz niską cenę w wysokości kilkunastu złotych. Eveline oferuje wielofunkcyjny kosmetyk dla każdej kobiety, która nie lubi tracić czasu podczas porannej toalety. Czy warto zainwestować w ten podkład?

Produkt jest dostępny w 5 odcieniach (jasny beż, ciemny beż, kość słoniowa, miodowy oraz naturalny), przez co niektóre osoby mogą mieć problem z doborem odpowiedniego koloru. Podkład jest zamknięty w plastikowej tubce z nakrętką. Niestety, wyciśnięcie ostatnich porcji fluidu jest praktycznie niemożliwe bez rozcinania tubki nożyczkami. Pojemność opakowania wynosi 40 ml, czyli więcej niż standardowo.

Podkład ma średnio gęstą konsystencję. Nie ma żadnego problemu z jego aplikacją – nie zastyga zbyt szybko, ani nie spływa z twarzy. Trzeba go jednak dobrze nałożyć, aby uniknąć niespodzianek w postaci smug. Jeśli przesadzimy z ilością podkładu, to efekt maski mamy gwarantowany. Połączenie bazy, korektora i fluidu powinno zapewnić nieskazitelny wygląd przez wiele godzin. Niestety, w rzeczywistości tak nie jest.

Od razu po nałożeniu podkładu cera jest dobrze wygładzona i zmatowiona. Jeśli chodzi o krycie, to większe niespodzianki musimy ukryć dodatkową warstwą korektora, jednak z ujednoliceniem kolorytu i niewielkimi plamkami fluid dosyć dobrze sobie radzi. Efekt ten utrzymuje się jednak dosyć krótko, w naszym przypadku było to 3-4 godziny. Po tym czasie cera zaczyna się błyszczeć, a każde dotknięcie twarzy ręką oznacza ścieranie się podkładu. Zauważyłyśmy także, że fluid nieznacznie ciemnieje na skórze. Plusem jest wspomniany już dodatek w postaci SPF 10, a także kwas hialuronowy, który ma zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry.

Podkład kosztuje kilkanaście złotych, jednak w naszym przypadku się nie sprawdził. Wiemy jednak, że produkt ten ma grono zadowolonych użytkowniczek, dlatego też całkowicie go nie skreślamy. Na pewno posiadaczki cery mieszanej, ze skłonnością do błyszczenia się, powinny go jednak unikać.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: podkłady
Marka: Eveline
Rodzaj: podkłady kryjące
Właściwości: kryjące, matujące, ochronne, nawilżające
Pojemność: 40 ml
Opakowanie: plastikowa tubka
Liczba odcieni: 5
Cena: ok. 15 zł
Dla kogo? Dla kobiet lubiących wielofunkcyjne kosmetyki. Dla osób szukających podkładu z niższej półki cenowej.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here