Marka Dior ma grono wiernych fanek na całym świecie. W ofercie firmy znajdziemy m.in. niezwykle trwałe podkłady. Ten z serii Diorskin Forever przeszedł pewien czas temu niewielką zmianę. Nowa formuła została wzbogacona o m.in. esencję redukującą widoczność porów. Jak podkład sprawuje się na co dzień? Czy zapewnia trwały makijaż?

Na wstępie przyznajemy się bez bicia, że szklana buteleczka zaliczyła mały upadek na podłogę, jednak na szczęście opakowanie podkładu jest na tyle solidne, że to przetrwało. Nie polecamy jednak nas naśladować. 🙂 Pojemność buteleczki jest standardowa i wynosi 30 ml.

Podkład jest dostępny w 12 odcieniach, jednak wiele internautek skarży się, że obecne kolory produktu są nieco ciemniejsze od starszej jego wersji, a dotyczy to zwłaszcza najjaśniejszych z odcieni fluidu. Niestety, nie miałyśmy do czynienia z wcześniejszą wersją kosmetyku, więc nie ocenimy tych zmian.

Podkład ma kremową, lekko lejącą konsystencję. Nakłada się go z łatwością, niezależnie od wybranej metody aplikacji. Co ważne, fluid nie ciemnieje na twarzy i zapewnia matowe wykończenie. Nie jest to jednak taki „sztuczny” mat, ale dosyć naturalny efekt, który przypadł nam do gustu.

Podkład zapewnia naprawdę dobre krycie, które można delikatnie stopniować. Delikatnie, ponieważ 1-2 warstwy fluidu wyglądają całkiem dobrze, ale kolejna tworzy już tzw. efekt maski. Trzeba przyznać, że produkt jest bardzo trwały – nie ściera się, nie roluje, nie wchodzi w zmarszczki, a efekt matu utrzymuje się w naszym przypadku przez 7 godzin (bez nakładania pudru!).

Przy dłuższym stosowaniu można zauważyć, że podkład nieco wysusza cerę i podkreśla suche skórki. Odpowiednia pielęgnacja skóry to podstawa, jeśli chcemy móc cieszyć się w pełni z efektu, który gwarantuje podkład Diora. Cera jest gładka, ujednolicona, a podkład jest niewyczuwalny. Co ważne, produkt został wzbogacony o filtr przeciwsłoneczny.

Diorskin Forever to jeden z naszych ulubionych podkładów, choć używamy go tylko na większe wyjścia czy w przypadku, kiedy wiemy, że nasza cera musi być nieskazitelna przez cały dzień, a my nie mamy czasu na poprawki makijażu. Na co dzień wybieramy jednak lżejsze podkłady. Taka oszczędność fluidu się przyda i to nie tylko ze względu na cerę (w końcu jest to podkład mocno kryjący, matujący i długotrwały, zatem zawsze istnieje obawa, iż będzie po pewnym czasie nadmiernie wysuszał czy zapychał), ale też i cenę. Opakowanie 30 ml kosztuje 225 zł w Sephorze czy Douglasie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: podkłady
Marka: Dior
Rodzaj: podkłady matujące, mocno kryjące
Właściwości: matujące, kryjące, wygładzające
Pojemność: 30 ml
Opakowanie: szklana butelka z pompką
Liczba odcieni: 12
Cena: 225 zł
Dla kogo? Dla wielbicielek marki Diora. Dla kobiet, które lubią, gdy makijaż jest trwały. Dla osób, które chcą ukryć niedoskonałości i wyrównać koloryt cery. Cera: mieszana, tłusta, z widocznymi niedoskonałościami
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here