Double Wear to kultowy już produkt, który pokochały miliony kobiet na całym świecie. Podkład ten używany jest również przez światowej klasy wizażystów, którzy dbają o wzorowy wygląd gwiazd na czerwonym dywanie. Makijaż trwały niczym ten z gali oscarowej? Dzięki marce Estée Lauder to możliwe!

Double Wear to podkład, który zapewnia trwały makijaż. Produkt nie ściera się, nie zmywa, nie roluje. Jest przeznaczony do każdego typu skóry, od bardzo suchej do bardzo tłustej. Osoby, które mają cerę suchą muszą jednak pamiętać o tym, aby przed nałożeniem na twarz podkładu zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Jedynie posiadaczki cery bardzo tłustej mogą „zapomnieć” o nałożeniu kremu przed aplikacją podkładu.

Produkt występuje w kilkunastu wersjach kolorystycznych od bardzo jasnych po bardzo ciemne, dlatego każda kobieta znajdzie podkład w odpowiednim odcieniu. Double Wear ma lekko lejącą konsystencję, która może być zaskoczeniem biorąc pod uwagę fakt, iż jest to podkład mocno kryjący.

Sam kolor jest niesamowicie napigmentowany i jest w stanie zakryć wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia cery, ale nie tworząc przy tym efektu maski na twarzy. Jest to podkład o przedłużonej trwałości – przypudrowywany w ciągu dnia zostaje na twarzy na długie godziny. Wielkim plusem tego podkładu jest to, że podczas jego aplikacji możemy stopniować sobie poziom krycia. Jednak warto dodać, że już jedna warstwa produktu dla wielu z nas będzie wystarczająca.

Atutem kosmetyku jest też miły dodatek w postaci filtru SPF 10. Może nie zapewnia on rewelacyjnej ochrony, ale w końcu nie wszystkie podkłady mają filtr przeciwsłoneczny.

Cena Double Wear jest dość wysoka, ale warto zainwestować w ten produkt. Raz użyty sprawi, że nie będziemy chciały używać już żadnego innego podkładu do twarzy. Elegancka szklana buteleczka nie posiada pompki do wyciskania produktu, co stanowi pewne utrudnienie podczas aplikacji kosmetyku, lecz jest to celowy zabieg producenta. Produkt ten posiada bowiem lotne silikony, które przed użyciem trzeba wymieszać z podkładem, a brak pompki w opakowaniu wymusza na nas właśnie takie działanie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: podkład do twarzy
Marka: Estée Lauder
Rodzaj: mocno kryjący
Właściwości: kryjące, matujące
Pojemność: 30 ml
Opakowanie: elegancka szklana buteleczka ze złotą nakrętką
Liczba odcieni: 15
Cena: 176 zł
Dla kogo? Dla miłośniczek bardzo dobrej jakości kosmetyków, które zapewniają naturalny i trwały makijaż. Dla kobiet, które szukają dobrze kryjącego podkładu.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here