Lekka, pozbawiona olejów formuła podkładu Infallible 24h sprawia, że jest w stanie zmatować nawet naprawdę tłustą cerę, której nie dają rady inne kosmetyki. Podkład zapewnia średnie krycie, wyrównuje koloryt i maskuje drobne niedoskonałości.

Gama kolorystyczna jest dość skromna – do wyboru mamy 6 odcieni, wpadających raczej w tonacje różowe i lekko pomarańczowe. Podkłady mogą więc nie przypaść do gustu paniom, które mają skórę w tonacji raczej żółtej. Także u osób bardzo bladych (dla nich najjaśniejszy odcień to nr 10 Porcelain) może nie sprawdzić się różowa tonacja produktu. Najjaśniejszy w gamie kolor nie jest zresztą tak jasny jak należałoby się tego spodziewać. Warto jednak wypróbować na własnej skórze (i to twarzy, nie dłoni!), bo podkład dość dobrze stapia się z jej naturalnym kolorem, a dobór odpowiedniego odcienia jest kwestią bardzo indywidualną.

Podkład kryje i matuje bez zarzutu. Nie tworzy efektu maski. Nie pozostawia smug, plam i przebarwień. Na twarzy może podkreślać nierówną fakturę suchych skórek, więc jeśli takie posiadamy, warto najpierw wykonać peeling. Nie jest to zresztą najlepszy wybór dla pań o suchej cerze. Zadowolone będą zwłaszcza te, które borykają się z ciągłym przetłuszczaniem i świeceniem buzi.

Po aplikacji (bardzo wygodnej, zarówno pędzlem jak i palcami) podkład zastyga na matowo. Daje ładny, aksamitny efekt starannie wykończonego makijażu. Jest dość trwały. Możemy oczekiwać, że nie będzie się ścierał przynajmniej kilka godzin od zastosowania, a utrwalony pudrem powinien spokojnie wytrzymać cały dzień.

Plusem jest opakowanie odrobinę większe niż standardowe. Kosmetyk należy jednak do średnio wydajnych. Tubka ma tą zaletę, że można z niej wszystko wycisnąć do ostatniej kropli. Podkład nie jest zbyt rzadki, a opakowanie raczej szczelne, więc nie musimy się obawiać, że zostawi nam niespodzianki w kosmetyczce.

Infallible 24h nie należy do najtańszych, ale wart jest swojej ceny. Aplikując go można odnieść wrażenie „ekskluzywności” – zupełnie tak, jakby się miało do czynienia z podkładem „z wyższej półki”, a nie drogeryjnym. Zadowoli wymagające panie.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: podkłady
Marka: L’Oreal Paris
Rodzaj: w płynie
Właściwości: przedłużona trwałość, matowanie, średnie krycie, ujednolicanie kolorytu cery, maskowanie niedoskonałości
Pojemność 35 ml
Opakowanie: tubka
Liczba odcieni: 6
Cena: ok. 60 zł
Dla kogo? Dla wymagających. Dla cery tłustej i mieszanej. Dla poszukujących idealnego matu. Dla szukających „ekskluzywnego” kosmetyku w przyzwoitej cenie.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here