Jeden z najbardziej kultowych i cenionych produktów marki Max Factor. Podkład do każdego rodzaju cery, którego zadaniem jest zamaskowanie wszelkich niedoskonałości cery, bez efektu maski. Produkt jest silnie kryjący i jak zapewnia producent – zapewnia nieskazitelny i trwały makijaż przez wiele godzin.

Taki opis może świadczyć o ciężkiej konsystencji kosmetyku oraz o efekcie, którego kobiety zawsze się obawiają przy tego typu podkładach, czyli efekcie maski. Nic bardziej mylnego! Produkt dobrze stapia się z cerą i nie ma problemu z jego równomiernym nałożeniem na twarz. Podkład nadaje się do każdego rodzaju cery, zarówno do tej mocno wysuszonej, normalnej, jak i do tej tłustej. Przy skórze suchej nie ma mowy o podkreśleniu skórek, natomiast przy skórze tłustej nie spływa wraz z wytwarzającym się w ciągu dnia sebum.

Rzeczywiście, podkład spełnia swoją rolę i doskonale zakrywa wszelkiego rodzaju przebarwienia na twarzy, wyrównuje koloryt skóry i utrzymuje się na twarzy przez prawie cały dzień. Ma bogatą konsystencję, która jest bardzo plastyczna i od razu wtapia się w skórę. Podkład dodatkowo nie wysusza, a co najważniejsze nie zapycha cery.

Produkt jest bardzo mocno napigmentowany, tak więc niewielka ilość kosmetyku pozwala nam na pokrycie twarzy cienką warstwą makijażu. Dzięki temu podkład jest bardzo wydajny. Dodatkowym plusem jest to, że w opakowaniu znajdujemy 35ml produktu, co jest rzadkością w tego typu kosmetykach, ponieważ standardowo podkłady mają do 30 ml pojemności.

Jeśli chodzi o samą aplikację podkładu, to mimo iż producent nie wyposażył opakowania w wygodną pompkę, to nie ma problemu z wyciśnięciem na dłoń odpowiedniej ilości produktu. Problemem jest natomiast określenie ilości podkładu, który został w opakowaniu.

Niestety, produkt ma także pewną wadę. Polki mają tendencję do jasnych, czasami nawet bardzo jasnych cer. Pomimo dość szerokiej gamy kolorystycznej produktu, osoba z bladą cerą może mieć problem z doborem odpowiedniego koloru podkładu.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: podkłady
Marka: Max Factor
Rodzaj: podkład o przedłużonej trwałości
Właściwości: kryjące
Pojemność: 35 ml
Opakowanie: plastikowa tubka z zakrętką
Cena: ok. 45 zł
Dla kogo? Dla osób, którym zależy na nieskazitelnym makijażu, trzymającym się przez cały dzień i maskującym wszelkie niedoskonałości cery.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here