Coś dla miłośniczek lekkiego krycia i bardzo naturalnego efektu! Mały, bardzo estetyczny słoiczek kryje w sobie podkład do twarzy w dosyć niecodziennej formule. Po opakowaniu tego typu spodziewałyśmy się raczej konsystencji musu, tymczasem mamy do czynienia z nieco bardziej “mokrą” formułą kremowego żelu.

Jeśli chodzi o konsystencję, to produkt bardziej przypomina krem niż typowy podkład. Jest bardzo lekki, a poziom krycia, jaki zapewnia, możnaby określić jako średni (choć bliżej mu raczej do słabego). Podkład Fresher Skin daje uczucie idealnie gładkiej, lekkiej i naturalnej cery. Formuła wyposażona w filtr SPF15 zapewnia także podstawową ochronę przed promieniowaniem słonecznym. Kremowo-żelowa konsystencja sprawia, że podkład bardzo dobrze się rozprowadza, zarówno przy pomocy Beauty Blendera, jak i palcami. Lekka formuła nie pozostawia smug, nie roluje się i nie waży na twarzy. Podkład nie zapycha porów i nie “zakleja” naturalnych zagłębień skóry (np. zmarszczek mimicznych). Dzięki temu skóra wygląda świeżo przez cały dzień.

Od razu należy zauważyć, że ten podkład został stworzony najprawdopodobniej z myślą o mniej problematycznej, raczej normalnej cerze. Krycie ma średnie/lekkie, w związku z czym bardzo słabo maskuje niedoskonałości. Nie jest to również produkt najwyższej trwałości. Po kilku godzinach możemy mieć wrażenie, jakby na naszej twarzy z nałożonego rano podkładu nic już nie zostało. Lekkość będzie zaletą tylko dla tych, które świadomie starają się osiągnąć efekt bliski “no make up”. Trzeba przyznać, że podkład na twarzy wygląda bardzo naturalnie.

Wadą produktu jest również fakt, że odcienie są dosyć ciemne – nie warto sugerować się nazwą, koniecznie trzeba sprawdzić podkład na ręku przed zakupem. Niestety, może również nieco ciemnieć na skórze w miarę noszenia. Nie jest to regułą, ale zdarza się, dlatego ten podkład trzeba po prostu przetestować zanim go kupimy. Plusem jest małe, poręczne opakowanie, które możemy łatwo pomieścić w torebce lub w kosmetyczce. Tego typu produkt może okazać się albo strzałem w dziesiątkę albo bublem – wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż twarzy
Marka: Rimmel
Rodzaj: podkład w kremie
Właściwości: średnie krycie, naturalne wykończenie bez efektu maski, efekt gładkiej i świeżej skóry
Pojemność: 25 ml
Opakowanie: słoiczek
Dla kogo? Dla każdej kobiety, która ceni sobie średnie krycie i naturalny efekt. Raczej dla cery normalnej i bez większych niedoskonałości.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Zapach
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here