Większość z nas każdego dnia sięga po podkład. Odpowiednio dobrany do potrzeb skóry, jak i samej karnacji sprawia, że nasza skóra wygląda promiennie i świeżo, a niewielkie niedoskonałości są zakryte. Zazwyczaj mamy swoje ulubione kosmetyki, jednak warto czasami przetestować coś nowego. Tym razem zapraszamy Was do przeczytania recenzji podkładu marki Yves Rocher – Zero Default, czyli zero niedoskonałości.

Jak sama nazwa podkładu wskazuje – jest to kosmetyk do zadań specjalnych. Zgodnie z tym, co można wyczytać w opisie producenta, kosmetyk utrzymuje się na skórze do 14 godzin, zapewnia doskonałe krycie niedoskonałości oraz ujednolica koloryt cery. W składzie produktu są zarówno pigmenty roślinne, jak i mineralne. Kosmetyk ma nie tylko działać jak typowy podkład, ale również delikatnie pielęgnować skórę.

Produkt jest dostępny w szklanej butelce o pojemności 30 ml. Standard. Do opakowania dołączona jest plastikowa pompka, która działa bez zarzutu – nie zacina się i aplikuje wystarczającą ilość produktu. Co ciekawe, pompkę można zablokować, wystarczy jedynie ją delikatnie przekręcić.

Podkład ma płynną konsystencję, a jego zapach jest praktycznie niewyczuwalny. Kosmetyk dobrze rozprowadza się po twarzy – najlepiej aplikować go pędzlem lub gąbeczką. Nie powstają żadne smugi, nie ma efektu maski. Jeśli chodzi o krycie, to jest ono całkiem dobre, jednak dla zakrycia większych niedoskonałości skóry konieczne będzie użycie korektora.

Po aplikacji podkładu nie świecimy się, jednak też nie jest to taki typowy „płaski” mat. Jeśli chodzi o trwałość, to też nie jest to wspominane przez producenta 14 godzin, jednak w dobrym stanie wytrzymuje on maks. 7-8 godzin (wszystko zależy od typu naszej cery, a także utrwalenia makijażu). Co ważne, podkład nie ciemnieje na twarzy i nie podkreśla suchych skórek. Potrafi jednak wejść w zmarszczki i je dodatkowo podkreślić.

W ofercie producenta jest aż 14 odcieni podkładu, dlatego każda z nas znajdzie tu odcień dopasowany do swojej karnacji. Czy warto? Podkład jest bardzo wydajny, a jego cena to 62 zł. Naszym zdaniem w takiej kwocie są dostępne trwalsze i lepiej kryjące produkty, jednak ten podkład spełni oczekiwania kobiet z brakiem większych niedoskonałości na skórze.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż
Marka: Yves Rocher
Rodzaj: podkład
Właściwości: kryjące, ujednolicające koloryt cery, matujące, odżywcze
Pojemność: 30 ml
Opakowanie: szklana buteleczka
Liczba odcieni: 14
Cena: 62 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które oczekują od podkładu nie tylko krycia, ale również pielęgnacji. Dla wszystkich fanek marki Yves Rocher.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here