Revlon stworzył serię pięciu tuszy, z których każdy ma spełniać inne zadanie. Rozróżniamy je po kolorach zakrętki. Różowa dodaje objętości, zielona długości, a niebieska tego i tego. Fioletowa daje efekt sztucznych rzęs. Natomiast czerwona All in One ma łączyć w jednym produkcie efekty wszystkich pozostałych. Należy więc spodziewać się wydłużenia, pogrubienia, podkreślenia, precyzyjnego rozczesania i efektu sztucznych rzęs na raz. Powinien to być więc produkt dający naprawdę ekstremalne rezultaty.

Silikonowa szczoteczka tego tuszu (Power Mini Brush) ma dość osobliwy kształt i jest bardzo malutka. Może to zaleta, że łatwo dociera nawet do najmniejszych rzęs. Ale malowanie nią to istna ekwilibrystyka! Szczoteczka jest bardzo giętka, a tusz ma dość lepką konsystencję i niestety bardzo łatwo skleja rzęsy. Trzeba się nie lada napracować, by uniknąć tego efektu. Również formułą tej mascary pozostawia wiele do życzenia. Konsystencja tuszu jest jakby niejednorodna, zawiera mikrowłókna, które w zamyśle producenta miały prawdopodobnie podkreślać efekt wydłużenia naszych rzęs. W rezultacie jednak kruszą się, osypują i podrażniają oko.

Produkt nie należy też do najdelikatniejszych. Nie polecamy go panią o wrażliwych oczach, bo niestety może powodować szczypanie i pieczenie. Nie jest to także produkt o perfekcyjnej trwałości. Bywa, że kruszy się i ściera po dość krótkim czasie, nawet do paru godzin. A przecież tusz “wszystko w jednym” powinien z powodzeniem przetrzymać cały dzień bez większych uszczerbków. Należy jednak przyznać, że czerń tuszu jest naprawdę intensywna. Plusem jest dość unikatowe, bardzo eleganckie i trwałe opakowanie. Ma ciekawy kształt oka i ładnie się prezentuje. Ale to chyba jedyna zaleta, której nie sposób kwestionować.

W przypadku tego produktu niestety sprawdza się powiedzenie, że jeśli coś jest do wszystkiego, to prawdopodobnie jest do niczego. To naprawdę słaby produkt, jak na tą markę i przedział cenowy. Maskara jest bowiem dosyć droga. Za 60 zł można nabyć produkt, który o wiele lepiej działa i jest trwalszy, nawet jeśli nie będzie “all in one”.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: turze do rzęs
Marka: Revlon
Rodzaj: pogrubiająco-wydłużający
Właściwości: pogrubia, wydłuża, podkreśla, unosi i rozczesuje rzęsy, daje efekt sztucznych rzęs
Pojemność: 8,5 ml
Opakowanie: klasyczne, eleganckie
Liczba odcieni: 3 (czerń, intensywna czerń oraz brąz)
Cena: ok. 60 zł
Dla kogo? Dla cierpliwych. Dla lubiących eksperymentować z nowościami. Dla fanek nietypowych szczoteczek.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here