Tusz Extra Super Lash to propozycja dla kobiet, które szukają tuszu w przeciętnej cenie. Produkt od Rimmel jest łatwo dostępny (w każdej drogerii oraz dobrym sklepie kosmetycznym), a przy tym kosztuje zaledwie kilkanaście złotych. Bardzo często można go kupić również w promocyjnej cenie lub też w zestawie z kredką tej samej firmy.

Tusz zamknięty jest w tubce z oryginalnym nadrukiem. Pojemność opakowania to 8 ml. Kosmetyk nakładamy na wyprofilowaną szczoteczkę o kształcie przypominającym stożek. Jak to zwykle bywa, początkowo trzeba usuwać nadmiar tuszu ze szczoteczki, jednak z czasem nabiera się go w odpowiedniej ilości. Jeśli chodzi o kolory – tusz jest dostępny w kolorze czarnym oraz brązowym.

I teraz najważniejsza część, czyli malowanie. Producent obiecuje efekt pogrubiająco-wydłużający. Czy tak jest naprawdę? Trzeba przyznać, że jedna warstwa pozostawia włoski bez większego efektu pogrubienia czy wydłużenia. Natomiast oprawa oczu stanie się wyrazista dzięki głębokiej czerni tuszu. To jeden z największych plusów tego tuszu, jeśli nie największy. Do zalet kosmetyku można dodać również jego wydajność oraz fakt, że nie zasycha w tubce, dlatego też można go wykorzystać do końca. Łatwo się go zmywa, „schodzi” po użyciu zwykłego płynu micelarnego bez konieczności mocnego pocierania rzęs.

Nałożenie kolejnych warstw kosmetyku stopniowo pogrubia włosy, ale ciągle bez widocznego efektu wydłużenia. Rzęsy są delikatnie podkręcone oraz pogrubione. Nałożenie 2 warstw tuszu nie skleja włosów, natomiast 3 warstwa niestety to czyni. Trzeba jednak dodać, że szczoteczka dobrze dociera do tych najkrótszych rzęs. Tusz nie pozostawia grudek, jednak lubi się osypywać pod koniec dnia lub też odbić się na powiece. Lusterko w torebce jest zatem obowiązkowe.

Podsumowując – jest to łatwo dostępny i tani tusz, z dobrą szczoteczką. Można nim albo delikatnie podkreślić rzęsy lub też zdecydować się na mocniejszy efekt pogrubienia, ale z lekkim sklejeniem włosków. Minusem tuszu jest to, że osypuje się pod koniec dnia, dlatego konieczne są poprawki makijażu.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Rimmel
Rodzaj: niewodoodporne
Właściwości: pogrubiające, wydłużające
Pojemność: 8 ml
Opakowanie: tubka z nadrukiem
Dla kogo? Dla kobiet, które szukają taniego tuszu, który nada rzęsom głęboki odcień czerni.

 

OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here