Match Perfection Concealer to korektor typu 2 w 1, z powodzeniem sprawdzi się także w funkcji rozświetlacza. Można wykorzystać go nie tylko do maskowania niedoskonałości, ale też rozjaśniania cieni pod oczami oraz konturowania twarzy. Formuła została wyposażona w nowoczesną technologię Smart-Tone, która sprawia, że produkt idealnie dopasowuje się do odcienia cery. Specjalne, szafirowo-niebieskie pigmenty nadają efekt naturalnego, subtelnego blasku. Skóra jest świeża i promienna. Zawarty w korektorze kompleks dotleniający pozwala skórze oddychać i wpływa na jej regenerację. Redukuje oznaki zmęczenia i rozświetla okolice oczu. Daje efekt świeżej i promiennej cery, bez nienaturalnego błyszczenia.

Poręczne opakowanie w pisaku sprawia, że łatwo nakładać korektor punktowo. Mamy wówczas gwarancję, że pozostanie dokładnie tam, gdzie chciałyśmy go nałożyć, a nie rozmaże się na zbyt dużym obszarze twarzy. Docenimy to przy rozświetlaniu np. wewnętrznego kącika oka lub konturowaniu profilu nosa. Na upartego można znaleźć także i trzecie zastosowanie: jeśli zabraknie np. bazy pod cienie, ten produkt wyratuje cię z opresji.

Produkt dobrze się aplikuje, nie jest zbyt rzadki. Szybko zasycha i dość płynnie stapia się ze skórą. Nie odcina się od naturalnego koloru skóry. Dobrze współpracuje także z innymi kosmetykami (pudrem, podkładem).

Lekkość produktu, może sugerować, że nie będzie on dostatecznie mocno krył. I tu bardzo pozytywne zaskoczenie! Produkt naprawdę dobrze radzi sobie z wyraźnymi cieniami pod oczami po nieprzespanej nocy. Szara i zmęczona cera odzyskuje blask.

Minus: ciężko wybrać odpowiedni odcień. Do wyboru mamy bowiem tylko dwa, które w przypadku bardzo jasnej cery mogą niestety okazać się za ciemne.

Produkt jest bardzo wydajny. Dzięki ultralekkiej formuje przy jednorazowej aplikacji zużywamy go tyle, co nic. Starcza na naprawdę długo. Tubka jest poręczna, ale dość sztywna: pod koniec jej używania trudno wycisnąć resztkę produktu. Warto mieć go w torebce, bo doskonale odświeży cerę w ekstremalnych sytuacjach (po imprezie, w podróży samolotem czy pracy na nocną zmianę).

CECHY PRODUKTU
Kategoria: korektory
Marka: w pisaku
Rodzaj: Rimmel
Właściwości: maskowanie niedoskonałości, rozświetlanie, trwałość
Pojemność: 7 ml
Opakowanie: klasyczne, pisak
Liczba odcieni: 2
Cena: ok. 25 zł
Dla kogo? Dla wymagających dobrego krycia i rozświetlenia w bardzo lekkiej formie. Dla ceniących precyzję i wygodę.

 

Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here