Dodaj swojemu wiosennemu makijażowi blasku za sprawą nowej serii rozświetlaczy od marki Maybelline! Unikalna formuła z mikroperłami pozwala na uzyskanie efektu strobingu — wydobyciu mocnych punktów twarzy i nadaniu jej trójwymiarowości za pomocą subtelnego blasku. Dostępne na polskim rynku dwa odcienie rozświetlacza — Light/Iridescent oraz Medium/Nude pozwolą na optymalne dopasowanie kosmetyku do koloru cery.

Aplikator tubki jest wąski, dzięki czemu można precyzyjnie odmierzać ilości wyciskanego kosmetyku. Według zaleceń twórców, rozświetlacz można stosować na cztery sposoby. Po pierwsze można używać go solo, na oczyszczoną cerę. Po drugie — można nałożyć go na skórę wraz z bazą, po trzecie — zaaplikować po wymieszaniu z podkładem, a po czwarte, można nałożyć go jako wykończenie makijażu, zaznaczając niektóre rejony twarzy.

Konsystencja rozświetlacza jest dość gęsta, jakby lekko żelowa, ale przyjemna w aplikacji. Wersja Light ma odcień srebrzystego różu, podczas gdy wariant Medium to dość ciemny kolor, przywodzący na myśl brzoskwinię albo różowe złoto. Po wyciśnięciu z tubki oba rozświetlacze mogą przerazić: ich połysk jest naprawdę bardzo intensywny, sprawiający wrażenie jakby kosmetyk lepiej pasował do imprezy w klubie niż do zwykłego, codziennego makijażu.

Rozświetlacz bardzo dobrze współpracuje z podkładem i daje się na nim równomiernie rozprowadzić, zarówno za pomocą pędzla flat top, jak i przy użyciu Beauty Blendera. Po dokładnym zblendowaniu rozświetlacza, czeka na nas niespodzianka. Okazuje się bowiem, że ten oszałamiający blask, który można było zauważyć po wyciśnięciu kosmetyku z opakowania — znika niemal bez śladu! Połysk, który nadaje skórze Master Strobing Liquid jest subtelny, przejrzysty i elegancki. Żeby uzyskać bardziej wyrazisty efekt i mocne wydobycie rysów twarzy trzeba użyć kilku warstw kosmetyku — blenduje się on bowiem naprawdę znakomicie, tworząc na cerze delikatną poświatę. Niewielką wadą jest dość szybkie wysychanie kosmetyku na skórze — tak więc przy jego rozcieraniu trzeba pracować szybko i zdecydowanie.

Master Strobing Liquid można najbardziej polecić osobom, którym zależy na delikatnym rozświetleniu skóry oraz paniom, które albo nigdy wcześniej nie używały rozświetlacza albo nie są szczególnie wprawione w jego nakładaniu. W każdym razie, nowy rozświetlacz od Maybelline ma szansę okazać się jednym z hitów tej wiosny!

Kategoria:  makijaż
Marka:  Maybelline
Rodzaj: rozświetlacz
Właściwości:  rozświetlające
Pojemność:  25 ml
Opakowanie:  tubka
Liczba odcieni  2
Cena:  37,99 zł
Dla kogo?  Dla osób, które chcą uzyskać efekt lekkiego lub średniego rozświetlenia. Również dla osób mniej wprawionych w posługiwaniu się rozświetlaczem.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here