W drogeriach pojawia się ostatnio coraz więcej produktów do stylizacji brwi. Mieliśmy już do czynienia z maskarami, pomadami, tuszami do brwi, cieniami, kredkami i woskami. Większość z tych kosmetyków ma jednak to do siebie, że musimy dobrać odpowiedni odcień do swojego naturalnego koloru brwi. Wybór odcienia zbyt ciemnego grozi przerysowanym, teatralnym efektem. Zupełnie inaczej przedstawia się sprawa, gdy sięgamy po bezbarwny żel do stylizacji. Ten od Max Factor należy do produktów uniwersalnych: przyda się każdej kobiecie. Nie nadaje koloru, ale pięknie stylizuje, ujarzmia, podkreśla i nabłyszcza brwi. Efekt jest bardzo naturalny!

Kosmetyk, dzięki specjalnej stylizującej szczoteczce jest bardzo łatwy w aplikacji i precyzyjny. Pozwala równomiernie przeczesać i ułożyć brwi. A jego użycie zajmuje dosłownie kilka sekund! Produkt ma niezbyt rzadką konsystencję, która dobrze trzyma się brwi. Podkreśla włoski bez ich nieestetycznego zlepiania. Nałożony na brwi delikatni zastyga, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez cały dzień. Żel jest bardzo wydajny, podczas jednorazowej aplikacji zużywamy wręcz niezauważalną ilość, dzięki czemu wystarcza na długie stosowanie. Produkt można używać na dwa sposoby: samodzielnie, ale również jako nabłyszczacz do brwi już wystylizowanych i wypełnionych (np. cieniem, kredką). Przyda się w każdej damskiej kosmetyczce!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż oczu/stylizacja brwi
Marka: Max Factor
Rodzaj: żel do stylizacji brwi, bezbarwny
Właściwości: stylizuje, ujarzmia, nadaje połysk, nabłyszcza
Pojemność: 10 ml
Opakowanie: klasyczne, ze stylizującą szczoteczką
Cena: 43,99 zł
Dla kogo? Produkt uniwersalny – dla każdej kobiety, która dba o nienaganny wygląd swoich brwi.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here