Z pewnością każda z nas słyszała o słynnej pomadce Kylie Jenner, która robi furorę w internecie. Pomadka ta sprzedawana jest w zestawie z idealnie dopasowaną kolorystycznie konturówką. Pozwala to osiągnąć efekt nieskazitelnie matowych, powiększonych ust w intensywnym, aksamitnym kolorze. Modny w latach ‘90 makijaż przy użyciu konturówki wrócił do łask. Z tym, że teraz jej kolor nie może odróżniać się od szminki i służy przede wszystkim uwydatnieniu naturalnego kształtu ust. Marka Lovely stworzyła analogiczny zestaw, który można uznać za tańszy odpowiednik kultowej pomadki Kylie (nawiązuje do niej już sama nazwa!). Kosmetyk daje efekt aksamitnego, welurowego matu. Kredka i płynna szminka są idealnie dobrane kolorystycznie, co pozwala uzyskać spektakularny rezultat.

W zestawie otrzymujemy dwa kosmetyki w tym samym kolorze. Zarówno konturówka, jak i pomadka w płynie bardzo dobrze rozprowadzają się na ustach, są intensywnie napigmentowane i dobrze kryją. Konturówka jest raczej miękka, ale nie rozmazuje się. Płynna szminka po nałożeniu delikatnie zastyga na ustach, tworząc trwałą powłokę (choć nie jest to trwałość taka, jak w przypadku np. pomadek z Golden Rose). Pomadka ma przyjemny zapach.

Jej aplikacja jest bardzo łatwa. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Po pierwsze: ważne, aby przed użyciem usta były miękkie i zadbane (np. warto wykonać peeling lub masować usta na mokro miękką szczoteczką, stosować balsam itp.). W przeciwnym razie pomadka (jak większość kosmetyków matowych) może delikatnie przesuszać i zwiększać widoczność suchych skórek. Po drugie: aby uzyskać najlepszy efekt, warto wcześniej zaznajomić się z techniką konturowania ust. Obwód, który rysujemy konturówką, powinien znajdować się minimalnie poza naturalną granicą naszych warg. Dzięki temu usta będą pełniejsze, jakby trójwymiarowe i dadzą wrażenie aksamitnych poduszeczek.

Jest to produkt przeciętnej trwałości. Zestaw stanowi jednak pomysłowe rozwiązanie i pozwala poeksperymentować z modnym makijażem ust. Również kolory są intensywne i pięknie kryją. Cena, jak chodzi o zestaw dwóch produktów, jest bardzo kusząca – z pewnością warto wypróbować!

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż ust
Marka: Lovely
Rodzaj: trwała pomadka matowa w płynie, konturówka
Właściwości: efekt matu, intensywny kolor, aksamitne wykończenie, trwałość, efekt powiększenia ust
Opakowanie: kartonowe
Liczba odcieni: 5
Cena: ok. 20 zł
Dla kogo? Dla każdej nowoczesnej kobiety. Dla fanek eleganckiego makijażu ust, matowego efektu, intensywnego koloru oraz konturowania. Dla lubiących nowości.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
mm
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ