Dieta bogatsza aż o 2000 kalorii? Tak, ale przeznaczona dla rzęs! Max Factor opracował linię maskar pomagających nadać rzęsom trzykrotnie większą objętość — wersja Curved Brush dodatkowo charakteryzuje się wygiętą szczoteczką, nakładającą na włoski większe ilości tuszu i nadającą im ekstremalne podkręcenie.

Największą “atrakcją” maskary jest właśnie owa szczoteczka o nietypowym kształcie. Jej włoski są rozstawione gęsto, jest więc ona dość puszysta, trochę grubsza po środku, cieńsza na końcu. Wygięcie nie jest zbyt duże, nadaje szczoteczce opływową formę i zdecydowanie ułatwia aplikację tuszu — zwłaszcza na dolne rzęsy.

Konsystencja kosmetyku jest bardzo dobra, ani zbyt gęsta, ani zbyt rzadka, tusz nie gęstnieje i nie zbiera się w grudki. Na pochwałę zasługuje również jego kolor — świetnie napigmentowana, głęboka czerń.

Aplikacja produktu odbywa się bez żadnych kłopotów. Dzięki swojej konsystencji oraz wyprofilowanej szczoteczce, tusz świetnie pokrywa nawet najkrótsze i najcieńsze włoski. Efekt pogrubienia również jest znakomity — trudno stwierdzić, czy maskara naprawdę dodaje rzęsom 2000 kalorii, ale włoski rzeczywiście zyskują na objętości, stają się wyraziste, puszyste, zalotne. Wyraźnie ulegają wydłużeniu, a dzięki szczoteczce zostają też finezyjnie podkręcone oraz ładnie rozdzielone.

Maskara nie usztywnia i nie skleja rzęs, w żadnym razie nie ma więc mowy o efekcie paskudnych “odnóży muchy”. Nie ściera się i nie zostawia śladów na górnej powiece, choć po całym dniu można zauważyć, że się delikatnie osypuje. Szybko zasycha na rzęsach, wobec czego należy się spieszyć z aplikacją.

Ponieważ wygięta szczoteczka nabiera sporo kosmetyku, czasem zachodzi potrzeba wytarcia nadmiaru tuszu za pomocą chusteczki. Okazuje się to konieczne zwłaszcza przy nakładaniu drugiej warstwy produktu, gdy nie są konieczne tak duże jego ilości.

Tusz 2000 Calorie jest kosmetykiem wydajnym, który wystarczy nam na długie miesiące użytkowania. Dość długo zachowuje świeżość, nie musimy się więc bać, że szybko zgęstnieje, a w jego konsystencji pojawią się grudki. Max Factor stworzył tym razem kosmetyk naprawdę rewelacyjnej jakości, który ma szansę stać się ulubieńcem wielu kobiet.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Max Factor
Rodzaj: niewodoodporny
Właściwości: pogrubiające, podkręcające, pielęgnujące
Pojemność: 9 ml
Opakowanie: klasyczne
Liczba odcieni: 1
Cena: 33,99 zł
Dla kogo? Dla właścicielek rzęs potrzebujących silnego pogrubienia, podkręcenia i lekkiego wydłużenia.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Zapach
Studentka kosmetologii. Paznokciowa maniaczka - codziennie przegląda dziesiątki zdjęć z inspiracjami, a jej dłonie zawsze wyglądają perfekcyjnie. Jej ulubiona pora roku, to lato, wtedy każdą wolną chwilę spędza na świeżym powietrzu jeżdżąc rowerem lub spacerując.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here