Artdeco to marka, która jest ceniona przez wiele kobiet za słynną bazę do powiek. To jednak tylko jeden produkt z licznej oferty marki. Przygotowałyśmy recenzję maskary Angel Eyes, która ma za zadanie wyczarować nam tzw. „oczy anioła”. Czy i tym razem kosmetyk Artdeco zdał egzamin?

Tusz pogrubiająco-wydłużający to propozycja zarówno na co dzień, jak i na wieczór, ale o tym już za chwilę. Produkt Angel Eyes jest dostępny w eleganckim opakowaniu. Skromny design w tym przypadku jest zdecydowanie na plus. Jak zapewnia producent, szczoteczka z włosia typu hight-tech zapewnia równomierne nałożenie tuszu nawet na najkrótszych rzęsach, a sama formuła maskary została wzbogacona o składniki odżywcze. No dobrze, jak zatem wypadł nasz test?

Szczoteczka ma miękkie włosie, na początku warto usuwać z niej nadmiar tuszu przy pomocy chusteczki higienicznej, aby zapobiec sklejeniu się rzęs. Maskara faktycznie zapewnia dobry efekt. Jedna warstwa pasuje do codziennego looku – rzęsy są wydłużone i maksymalnie podkręcone. Jeśli chodzi o objętość, to akurat ten efekt niczym nie wyróżnia się na tle pozostałych tego typu produktów. Z kolei 2-3 warstwy maskary zapewnią nam już wieczorowy makijaż. Rzęsy zyskują na objętości, mają odcień głębokiej czerni, a sam efekt jest nieco teatralny, choć w naszym przypadku włoski i tak nie są obciążone.

Tusz potrafi wyczarować piękny makijaż oka, jednak trzeba uważać, aby nie zafundować sobie posklejanych rzęs czy też tzw. pajęczych nóżek. Warto przeczesać rzęsy specjalnym grzebykiem lub czystą szczoteczką. Jednak jeśli nie przesadzimy z ilością tuszu i wytrzemy jego nadmiar w chusteczkę, to efekty są naprawdę zadowalające. Jeśli chodzi o trwałość, to tusz lubi nieco wysychać i raczej nie nacieszymy się nim 6 miesięcy. Drugim problemem jest fakt, iż może się on rozmazywać pod koniec dnia. Gdyby nie ten ostatni problem, to zapewne byłby to jeden z naszych ulubieńców i dostałby maksymalną ocenę, a tak musimy mu delikatnie obniżyć notę.

Cena maskary to 50-65 zł, jest ona jednak często dostępna w promocyjnych cenach ok. 35 zł. Może być ona stosowana także przez osoby z wrażliwymi oczami lub noszące szkła kontaktowe.

Kategoria:  makijaż
Marka:  Artdeco
Rodzaj: tusz do rzęs
Właściwości:  pogrubiające, wydłużające, podkręcające
Pojemność:  10 ml
Opakowanie:  standardowe
Cena:  50-65 zł
Dla kogo?  Dla wszystkich kobiet, którym zależy na maksymalnie wydłużonych rzęsach. Dla fanek wyrazistego makijażu oczu.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość / cena
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

1 KOMENTARZ

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here