Zoom na rzęsy! Gdy patrzymy na opakowanie tego tuszu zadajemy sobie pytanie: dlaczego nikt wcześniej na to nie wpadł? Często właśnie najprostsze rozwiązania okazują się genialne! Nowa mascara od Bourjois ma wbudowane na opakowaniu lusterko, co jest bardzo praktycznym i poręcznym rozwiązaniem, zwłaszcza, gdy poprawiamy makijaż poza domem. Nie musisz już szukać lusterka w kosmetyczce, wystarczy, że trzymasz w ręce opakowanie swojego tuszu. Tym bardziej, że jego lusterko posiada 3-krotny zoom, który idealnie przybliża i pozwala bardzo dokładnie widzieć oko podczas malowania.

Jeśli chodzi o samą formułę tuszu, również możesz być pozytywnie zaskoczona. Specjalna, dwurzędowa szczoteczka tej mascary dokładnie wyłapie i pomaluje nawet najdrobniejsze rzęsy od nasady, aż do samego końca. Twoje rzęsy będą naprawdę mega czarne i precyzyjnie rozczesane.

To produkt bardzo inteligentny i dostosowany do potrzeb nowoczesnej kobiety. Prócz wspomnianych już zalet lusterka warto dodać, że opakowanie jest poręczne i trwałe, a szczoteczka świetnie trzyma się w dłoni i precyzyjnie dociera nawet do drobnych rzęs np. w kąciku oka. Szczoteczka jest dość gęsta i należy do raczej “klasycznych”. Dlatego jej używanie jest bardzo proste, nawet jeśli nie możemy się poszczycić zbyt wprawną ręką. Sama formuła tuszu jest dosyć mokra, ale bardzo szybko zasycha, nie rozmazuje się i nie osypuje. Jeśli zależy nam na wzmożonej trwałości makijażu, warto wybrać wersję wodoodporną.

Rzęsy są wyraźnie podkreślone, wyczesane, pogrubione, nieco wydłużone i podniesione do góry. Efekt tej mascary nie jest spektakularny, ale widoczny. To świetny produkt do makijażu dziennego, zwłaszcza dla pań, które marzą o bardzo kobiecym spojrzeniu, a unikają “teatralnych” stylizacji.

Wadą może być dość wygórowana cena produktu. Rzeczywiście dostaniemy za te lub mniejsze pieniądze inne kosmetyki dające podobny, “codzienny” efekt. Warto jednak przetestować tę nowość, choćby ze względu na praktyczne rozwiązanie z lusterkiem. Produkt jest ponadto dosyć trwały i wygodny. Przyda się w każdej damskiej torebce.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: makijaż oczu
Marka: Bourjois
Rodzaj: tusz do rzęs
Właściwości: pogrubia, wydłuża, podkręca, podkreśla spojrzenie, precyzyjnie rozczesuje rzęsy
Pojemność: 8 ml
Opakowanie: tradycyjne, z wbudowanym lusterkiem
Liczba odcieni: 1 (black)
Liczba wersji: 2 (standardowa/wodoodporna)
Cena: ok. 58 zł
Dla kogo? Dla ceniących praktyczne rozwiązania. Dla tych, które poprawiają makijaż w biegu. Dla każdej nowoczesnej kobiety.
OCENA PRODUKTU
Wydajność
Zgodność z opisem
Trwałość
Opakowanie
Jakość/Cena
Absolwentka szkoły wizażu. Pasjonatka konturowania - nie wyobraża sobie dnia bez bronzera i rozświetlacza. Miłośniczka zumby i właścicielka dwóch słodkich piesków - Pepity i Rufiego. Perfekcjonistka w każdym calu! Każdy dzień ma skrzętnie zaplanowany, a deadline’y to dla niej świętość.

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here