Ideal Lashes to linia tuszów do rzęs od Ingrid. W skład serii wchodzą tusze: All In One, Maxi Volume oraz Waterproof. My przetestowałyśmy pierwszy z kosmetyków. Jak sobie poradził w naszym teście?

Tusz posiada tradycyjne, plastikowe opakowanie, które liczy 11 ml. Czarna tubka jest ozdobiona białymi napisami, które nie ścierają się. Mimo iż opakowanie jest plastikowe to jest dosyć wytrzymałe i nie straszne mu upadki na podłogę w łazience.

Szczoteczka o kształcie przypominającym maczugę ma za zadanie podkreślić nawet najkrótsze włoski. Jej plusem jest na pewno to, że nabiera z opakowania wystarczającą ilość tuszu. Podczas nakładania kosmetyku na rzęsy bardzo fajnie rozdziela włoski i faktycznie pokrywa tuszem wszystkie, nawet te najkrótsze rzęsy. Szczoteczka jest dobra, jednak trzeba się z nią zaprzyjaźnić. Na początku łatwo o mały wypadek w postaci trafienia sobie do oka włoskami z grubszej jej części, ale i tak ją lubimy.

Tusz również całkiem przyzwoicie podkręca włoski i nieco je wydłuża. Jeśli chodzi o efekt pogrubienia, to przy jednej warstwie kosmetyku nie jest on widoczny. Trzeba nałożyć 2-3 warstwy. Spokojnie, tusz nie skleja włosków i nie pozostawia na nich grudek.

Jak na produkt ze średniej półki cenowej jesteśmy zadowolone. Minus jednak też się pojawił. Po kilku tygodniach stosowania tusz zaczął się lekko osypywać i kruszyć. Czasami trzeba usunąć czarne drobinki spod oka patyczkiem kosmetycznym. Natomiast tusz nie odbija się na górnej powiece.

Produkt od Ingrid kosztuje ok. 14,50 zł i uważamy, że za taką cenę warto go wypróbować. Może nie zagwarantuje nam wachlarza rzęs o niespotykanej długości, ale jest odpowiedni do codziennego makijażu. Można go kupić w większości sklepów kosmetycznych.

CECHY PRODUKTU
Kategoria: tusze do rzęs
Marka: Ingrid Cosmetics
Rodzaj: pogrubiające
Właściwości: pogrubiające, wydłużające
Pojemność: 11 ml
Opakowanie: plastikowe
Cena: ok. 14,50 zł
Dla kogo? Dla kobiet, które szukają niedrogiego, ale skutecznego produktu do podkreślenia rzęs.
Z wykształcenia dziennikarka. Pisanie to jej największa pasja, na drugim miejscu jest makijaż, zatem praca w naszym portalu jest dla niej spełnieniem marzeń. Chcesz znać najnowsze trendy i nowinki kosmetyczne? Zapytaj Gaję!

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here